1/11
Tom Brady znów dokonał niemożliwego. Choć mało kto stawiał...

Tom Brady znów dokonał niemożliwego. Choć mało kto stawiał na jego Tampa Bay Buccaners, to uznawany za najlepszego sportowca wszech czasów wprowadził zespół do Super Bowl, czyli finału NFL, i je wygrał! Najcenniejsze trofeum w futbolu amerykańskim zdobył po raz siódmy. Na zwycięskiej ścieżce wspiera go urocza żona Gisele Buendchen. Brazylijska modelka niemieckiego pochodzenia została okrzyknięta jedną z najsławniejszych i najlepiej opłacanych modelek na świecie. Była twarzą kampanii reklamowych najsłynniejszych projektantów na świecie. Wielokrotnie zdobiła okładkę magazynu "Vogue". Była ambasadorką piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii w 2014 r. Dawno temu spotykała się z Leonardo Di Caprio. W 2009 r. wyszła za mąż za Brady'ego. Zobacz jej zdjęcia!

Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

2/11
3/11
4/11
Dalej

Prawie 400 lubuskich drużyn w Pucharze Tymbarku. Najlepsi zagrają w majowym finale

Pod Gorzowem spłonął dom jednorodzinny. Z budynku zostały zgliszcza!

Polacy zwycięzcami Pucharu Świata w niezwykle widowiskowej dyscyplinie! [ZDJĘCIA]

Philips Xperion. Zestaw uniwersalnych, bezprzewodowych lamp dla każdego!