Akademiczki z drugim zwycięstwem [WIDEO]

Zielonogórskie siatkarki zaprezentowały się bardzo dobrze. Odniosły drugie zwycięstwo w lidze Jakub Kłyszejko
Siatkarki AZS-u Zielona Góra pokonały zespół UKS "Dwójka" Kostrzyn 3:0 (25:21, 25:20, 25:15) i są niepokonane w trzecioligowych rozgrywkach. Mimo zwycięstwa zawodniczki widzą jeszcze sporo do poprawy w swojej grze.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0, jednak pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane. W końcówce pierwszej partii zielonogórzanki odskoczyły na kilka punktów i nie dały sobie wyrwać zwycięstwa. Druga odsłona meczu przebiegała podobnie. AZS prowadził od początku, jednak przyjezdne potrafiły doprowadzić do remisu. Później gospodynie po raz kolejny odskoczyły na cztery oczka i wydawało się, że mają pod kontrolą tą partię. Jednak rywalki nie zamierzały się poddać i doprowadziły do stanu 20:19. W najważniejszym momencie zawodniczki trenera Michała Kasperowicza wzięły sprawy w swoje ręce i pozbawiły złudzeń przeciwniczki. W ataku błyszczała Karina Flisińska, która mocno i skutecznie atakowała ze środka. Trzeci set przebiegał całkowicie pod dyktando Akademiczek, które od początku wysoko prowadziły. Potem zrobiło się już 16:9, 19:10 i 21:12. Gospodynie wygrały drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach i prowadzą w ligowej tabeli.

AZS UZ Zielona Góra - UKS Dwójka Kostrzyn 3:0 (25:21, 25:20, 25:15)