Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tak ma wyglądać kryta pływalnia w Kostrzynie nad Odrą. Miasto ogłosiło już trzeci przetarg na budowę.
  Strefa biznesu

  Czy znajdzie się firma, która w Kostrzynie wybuduje basen?

  10 lipca władze Kostrzyna nad Odrą ogłosiły kolejny przetarg na budowę krytej pływalni przy ul. Fabrycznej. Dwa poprzednie przetargi zakończyły się fiaskiem. Oferty wykonawców przewyższały możliwości finansowe miasta. Jak będzie tym razem?

 2. Zmiana przepisów ma na celu obniżenie kosztów pracy przez co najmniej dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodów dla pracowników.
  Wiadomości

  Niższy PIT dla każdego. Znamy szczegóły!

  Według planu na dzisiejszym - wtorek 16 lipca posiedzeniu Rada Ministrów ma zaakceptować i przesłać do Sejmu projekt ustawy zmieniającej przepisy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Pierwsza stawka w tabeli podatkowej PIT zostanie obniżona do 17 proc., zwiększona zostanie kwota wolna od podatku, a pracownicy będą mogli odliczyć od podstawy opodatkowania aż 2,5-krotnie wyższe niż obecnie koszty uzyskania przychodów - nawet 5,4 tys. zł!

 3. Konsumenci przerzucają swoją uwagę na smart home pełen dobrodziejstw internetu rzeczy. Wszystko dokoła nas jest smart. Dlaczego dom nie ma być smar
  Wiadomości

  Nieruchomości 2019. Aplikacja sterująca domem to już dla wielu z...

  Ciągle dziewięć na dziesięć smart home - inteligentnych domów powstaje na zachodzie Europy, ale Polska jest krajem, który w tym względzie przoduje w tempie wdrażania nowych technologii w nieruchomościach.

 4. Po przeprowadzeniu pierwszych pięciu transakcji zbliżeniowych, kolejna, nawet na kwotę niższą niż 50 zł, będzie wymagała podania kodu PIN.
  Strefa biznesu

  Płacisz zbliżeniowo? Będziesz częściej podawał PIN

  Czekają nas zmiany w płatnościach zbliżeniowych kartą. Teraz podczas zakupów nawet poniżej 50 zł częściej będzie trzeba wprowadzać PIN. Ma to związek ze zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa dla transakcji zbliżeniowych.

 5. Najlepsze aplikacje na lato 2019 - NARZĘDZIA. Lato to czas, w którym nie chcemy raczej siedzieć przed ekranem komputera. Kiedy pogoda dopisuje, warto
  Nauka i technologie

  Najlepsze aplikacje na lato 2019 - NARZĘDZIA

  Najlepsze aplikacje na lato 2019 - NARZĘDZIA. Lato to czas, w którym nie chcemy raczej siedzieć przed ekranem komputera. Kiedy pogoda dopisuje, warto wyjść na świeże powietrze i ewentualnie skorzystać ze swojego smartfona. Oto krótka ściągawka dla Was! Zobaczcie, jakie narzędzia na lato polecamy!