Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
W Kalsku w ramach trzydniowego Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018 odbyły się targi zdrowej żywności. Wedle zamysłu organizatorów impreza miała promować
Strefa Agro

To były targi, że palce lizać! Mniam!

W Kalsku w ramach trzydniowego Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018 odbyły się targi zdrowej żywności. Wedle zamysłu organizatorów impreza miała promować aktywny styl życia i zdrową dietę. Z tego powodu jednym z gości targów była popularna w Polsce trenerka fitness Ewa Chodakowska. Targi zdrowej żywności zlokalizowane na terenie Lubuskiego Ośrodka Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku przyciągnęły wielu odwiedzających. Nic w tym dziwnego, wedle ostatnich badań coraz większa liczba Polaków stara się prowadzić zdrowy tryb życia. W trakcie imprezy goście mogli skosztować żywności pochodzącej z upraw ekologicznych, produktów tradycyjnych i regionalnych, wysokiej jakości miodów, wina, ekologicznych wyrobów mięsnych i wędlin, nabiału, kosmetyków naturalnych oraz produktów diety wegańskiej, wegetariańskiej czy też bezglutenowej. Natomiast w strefie sportowej zainteresowani większą aktywnością fizyczną konsultowali się z trenerami personalnymi i korzystali z „minisiłowni”. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty sportowe, które osobiście poprowadziła znana sportsmenka Ewa Chodakowska. Targi zakończyły się o godz. 16.00.

Strefa Agro

To były targi, że palce lizać! Mniam!

W Kalsku w ramach trzydniowego Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018 odbyły się targi zdrowej żywności. Wedle zamysłu organizatorów impreza miała promować aktywny styl życia i zdrową dietę. Z tego powodu jednym z gości targów była popularna w Polsce trenerka fitness Ewa Chodakowska. Targi zdrowej żywności zlokalizowane na terenie Lubuskiego Ośrodka...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Od kilku tygodni wizytówką międzyrzeckiej oświaty jest nowe przedszkole. W sobotę, 13 października, odbyło się oficjalne otwarcie placówki.
  Międzyrzecz

  Co uradowało dzieci z Międzyrzecza i ich rodziców? [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Radośnie i kolorowa - tak wyglądało otwarcie nowego przedszkola w Międzyrzeczu. Zostało wybudowane dzięki unijnej dotacji.

 2. Niedziele handlowe październik 2018. Niedziela 14 października, w których sklepach dziś zrobisz zakupy, a które są objęte zakazem handlu
  Z kraju i ze świata

  Niedziele handlowe w październiku.Gdzie zrobisz zakupy 14 października

  Niedziele handlowe w październiku 2018. Czy niedziela 14 października 2018 roku to niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte w niedzielę 14 października. W niedzielę 14 października centra handlowe i inne sklepy będą zamknięte, bo to nie jest niedziela handlowa. Ale nawet bardzo solidne zakupy zrobimy w wielu placówkach prowadzonych rodzinnie; takich nie brakuje na żadnym osiedlu. 14 października to niedziela bez handlu. Następna niedziela handlowa wypada dopiero 28 października. Zobacz wykaz niedziel handlowych 2018. Oczywiście w niedzielę 14 października będą otwarte mniejsze sklepy spożywcze. Natomiast sobota 13 października to normalny dzień w handlu i największe sklepy są czynne nawet do 22.00-23.00 lub, jak Tesco, do północy. Sprawdź niedziele handlowe w październiku 2018.

 3. Agencja Standard and Poor’s podwyższyła rating Polski, a Fitch potwierdziła dotychczasowy
  Z kraju i ze świata

  Agencja S&P podwyższyła rating Polski, Fitch potwierdza dotychczasowy

  12 października 2018 r. agencja ratingowa S&P Global Ratings (S&P) ogłosiła decyzję o podwyższeniu oceny ratingowej Polski do poziomu A- dla długoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A/A-1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej. Tego samego dnia agencja ratingowa Fitch ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na poziomie A-/F2 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A-/F1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.

 4. Całe szczęście można kupić mieszkanie mając nawet o połowę mniej gotówki.
  Z kraju i ze świata

  Mieszkanie na kredyt? Bez 80 tys zł w gotówce zapomnij

  Podatki, prowizje i opłaty to rzeczywistość, z którą zmierzyć się musi osoba chcąca kupić mieszkanie. Kupując na kredyt trzeba też posiadać spory wkład własny. W efekcie rodzina chcąca wykorzystać swoją zdolność kredytową, musi mieć przynajmniej 70-80 tysięcy w gotówce

 5. Energia plus. Czy rząd będzie dopłacał do rachunków za prąd? Kiedy nowy program może być wdrożony? Co to oznacza dla budżetu?
  Strefa biznesu

  Energia plus, czyli rząd dopłaci do rachunków za prąd

  Niestety, ale przyszłość wiąże się z coraz większymi wydatkami. Tym razem chodzi tutaj o wzrost cen energii. - Planujemy wprowadzenie pakietu rozwiązań osłonowych dla obywateli i odbiorców przemysłowych - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" minister energii Krzysztof Tchórzewski. Jeśli wierzyć doniesieniom, to najnowszy program socjalny ma zrekompensować gospodarstwom domowym podwyżki cen za energię elektryczną.