Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Ale numer! Pod Gorzowem zarabiają więcej niż w mieście
  Wiadomości

  Ale numer! Pod Gorzowem zarabiają więcej niż w mieście

  Statystyczny gorzowianin zarabia 4224 zł brutto. To mniej od statystycznego Polaka, mniej od statystycznego Lubuszanina. Nawet mieszkaniec Kłodawy zarabia więcej.

 2. Blokada mostu w Cigacicach nie była całkowita. Co jakiś czas demonstrujący mieszkańcy schodzili z jezdni i przepuszczali kilkanaście pojazdów. Od razu
  Strefa biznesu

  Mieszkańcy Cigacic znów blokowali stary most!

  Wraca sprawa remontu starego mostu w Cigacicach. Wczoraj mieszkańcy zablokowali przeprawę domagając się jej pilnej modernizacji. Ich zdaniem most jest niezbędny dla normalnego funkcjonowania ich miejscowości i całej okolicy.

 3. Na utrzymanie i wyposażenie dachu nad głową statystyczna trzyosobowa rodzina wydaje o 17 złotych więcej niż rok temu.
  Z kraju i ze świata

  Na utrzymanie domu wydajemy coraz więcej. Prawie 1 tys zł.

  Za wywóz śmieci trzeba dziś płacić o 24 proc. więcej niż przed rokiem, a wciąż najpewniej nie jest to kres podwyżek. Byłby to alarmujący wskaźnik, gdyby nie fakt, że opłaty te stanowią tylko niewielki ułamek (około 5 promili) kosztów ponoszonych przez statystyczne gospodarstwo domowe.

 4. To ile zarabiamy jest zależne od wielu czynników - od naszego stanowiska, firmy, umiejętności. W tej charakterystyce można także przyjąć inne kryterium
  Wiadomości

  TUTAJ zarabia się najwięcej! Tobie też wpada tyle na konto? TOP 10...

  To ile zarabiamy jest zależne od wielu czynników - od naszego stanowiska, firmy, umiejętności. W tej charakterystyce można także przyjąć inne kryterium - miasta, w którym pracujemy. Znamy miejscowości, w którym zarobki są najwyższe. Jesteście ciekawi, które miasta znalazły się na podium? Nie jest to takie oczywiste, sprawdźcie!

 5. Nestle zatrudnia około 700 pracowników, w tym wielu mieszkańców samej Kargowej. Zniknięcie firmy z mapy miasta oznacza poważne konsekwencje finansow
  Zielona Góra

  Nestle zamknie fabrykę w Kargowej?

  Czy firma Nestle, która jest jednym z największych pracodawców w gminie Kargowa będzie zmuszona przenieść zakład? Wszystko na to wskazuje. Głównym powodem jest... obora.