Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W kolejnych ankietach rośnie grono pracodawców, którzy zapowiadają koniec podwyżek, nawet za cenę utraty pracowników i nie znalezienia zastępców.
  Wiadomości

  To już koniec - więcej podwyżek płac nie będzie?

  Coraz niższe bezrobocie z jednej strony i dynamiczne podwyższanie płacy minimalnej z drugiej sprawiło, że przez ostatnie lata portfele Polaków pęczniały. Nic nie może wiecznie trwać – brzmią słowa popularnej piosenki, które można dedykować wszystkim Polakom utrzymującym się z pracy najemnej w kraju.

 2. ZUS waloryzacja
  Aktualności

  Polacy mają w ZUS prawie 3 bln zł emerytalnych oszczędności

  Prawie 3 bln zł emerytalnych oszczędności mają zapisane Polacy na kontach w ZUS. Po czerwcowej waloryzacji składek i kapitału początkowego stan kont wzrósł o ponad 200 mld złotych.

 3. Uczestnicy Przystanku Praca poznali w czerwcu m.in. firmę Alumental
  Wiadomości

  Gdzie pójść do pracy? Pracodawcy sami zapraszają

  Dynamicznie zmienia się rynek pracy. Nie tylko jest więcej stanowisk do wyboru, ale inne jest podejście pracodawców do pracowników. Pracodawcy starają się pozyskać do pracy.

 4. Bezrobocie w Polsce kształtuje się według pewnych wzorów.
  Z kraju i ze świata

  Nie chcemy się przeprowadzać za pracą

  9 na 10 Polaków odrzuca pomysł przeprowadzki za pracą. To najmniej od 5 lat, ostrzegają eksperci. Jednocześnie wiele firm zmaga się z niedoborem pracowników. Niska mobilność pracowników w Polsce jest poważną barierą rozwoju gospodarczego.

 5. Centrum Przesiadkowe w Zielonej Górze.
  Strefa biznesu

  Centrum Przesiadkowe gotowe. Czas na zmianę rozkładu jazdy!

  Centrum Przesiadkowe w Zielonej Górze uruchomione zostanie w poniedziałek, 17 czerwca. Tego dnia od rana pracownicy MZK będą już obsługiwać klientów. Przejezdna będzie również ulica Bema, autobusy zatrzymywać się będą w centrum i bez problemu będzie można wejść na wiadukt. Zmieni się również rozkład jazdy autobusów MZK.