Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tutaj nie obowiązuje zakaz handlu. Mimo że sklepy są pozamykane, na giełdzie rolno-towarowej w Zielonej Górze w każdą niedzielę handel kwitnie w najlepsze.
  Zielona Góra

  Tutaj w każdą niedzielę kupisz wszystko [ZDJĘCIA]

  Tutaj nie obowiązuje zakaz handlu. Mimo że sklepy są pozamykane, na giełdzie rolno-towarowej w Zielonej Górze w każdą niedzielę handel kwitnie w najlepsze. A wybór asortymentu jest ogromny. Można kupić niemal wszystko - od żywności i ubrań, poprzez zabawki, biżuterię, czy rozmaite ozdoby, po sprzęt gospodarstwa domowego, a nawet rowery, hulajnogi czy quady. W niedzielę, 18 listopada, byliśmy na giełdzie, aby zobaczyć, co tym razem można sprzedawcy oferowali odwiedzającym.

 2. Marszałek Elżbieta Anna Polak i wiceprezes Newag S.A Józef Michalik
  Zielona Góra

  Lubuskie kupuje nowe pociągi za 43 mln zł! [ZDJĘCIA]

  W piątek marszałek Elżbieta Anna Polak podpisała umowę z wiceprezesem Newag S.A. Józefem Michalikiem, na zakup dwóch trójczłonowych pociągów szynowych. Koszt zakupu to 43 mln zł.

 3. Warunki brexitu uzgodnione. Korzystne dla Polaków w Wielkiej Brytanii czy nie? Sprawdź!
  Wiadomości

  Warunki brexitu uzgodnione. Korzystne dla Polaków w Wielkiej...

  Oczy obserwatorów z całego świata w ostatnich dniach były skierowane na trudne negocjacje warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Po wielu miesiącach żmudnych negocjacji obydwie strony doszły do porozumienia, które reguluje warunki Brexitu. Twardy Brexit, którego obawiano się najbardziej nam nie grozi. To także dobra wiadomość dla ponad 60 tys. polskich przedsiębiorców prowadzących biznes w Wielkiej Brytanii oraz Polaków pracujących na Wyspach.

 4. Leszek Czarnecki zostanie przesłuchany w Śląskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w
  Polska i świat

  Leszek Czarnecki w Katowicach: "KNF to afera korupcyjna"

  Bankier Leszek Czarnecki zostanie dziś przesłuchany w Śląskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach. Jego zeznania będą dotyczyły afery związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Leszek Czarnecki dotarł do Katowic razem z adwokatem Romanem Giertychem.

 5. Od czwartku 22 listopada rewolucja w umowach o pracę. Kto automatycznie przejdzie na umowę o pracę na czas nieokreslony?
  Wiadomości

  Od czwartku 22 listopada rewolucja w umowach o pracę. Kto...

  Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.