Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Zarobki w firmach mają byc jawne
  Aktualności

  Zarobki w firmach przestaną być tajemnicą

  Wciąż niewiele firm w Polsce decyduje się na ujawnienie proponowanych zarobków w ogłoszeniu o pracę. Wysokość wynagrodzeń to temat tabu nie tylko podczas procesów rekrutacyjnych. Nie rozmawiają o nich pracownicy, a pracodawcy zobowiązują ich do utrzymania wynagrodzeń w tajemnicy. Jednak wkrótce może się to zmienić.

 2. Zgodnie z ustawą użytkownicy, którzy stali się właścicielami dostaną na poświadczenie tej zmiany specjalne zaświadczenie.
  Z kraju i ze świata

  Nie musisz płacić w tym roku za użytkowanie wieczyste

  Ustawa, która przekształca prawo użytkowania wieczystego we własność wstrzymuje konieczność wnoszenia opłat do końca lutego 2020 roku. Żeby natomiast pozbyć się problemu dalszego płacenia za grunt i skorzystać przy tym z bonifikaty, warto się pospieszyć i złożyć odpowiedni wniosek jeszcze w tym roku.

 3. Nowy most na Warcie w Kostrzynie ma powstać w miejscu teraz istniejącej przeprawy.
  Kostrzyn nad Odrą

  Powstanie nowy most na Warcie

  To będzie ogromna, warta 60 mln zł inwestycja. Mimo, że na czas budowy powstanie przeprawa tymczasowa, to budowa nowego mostu na Warcie w Kostrzynie będzie się wiązała ze sporymi utrudnieniami.

 4. Teraz o Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się rodzice dorosłych dzieci
  Strefa biznesu

  Karta Dużej Rodziny. Teraz zniżki także dla rodziców dorosłych dzieci

  Resort rodziny poszerzył uprawnienia do zniżek dla rodziców, którzy w przeszłości wychowali co najmniej troje dzieci, niezależnie od tego, ile te dzieci mają dzisiaj lat.

 5. Gorzów Wielkopolski. Wielki remont w centrum miasta oznacza wielkie utrudnienia w ruchu.
  Motofakty

  Od czwartku w centrum miasta szykuje się niezły kocioł

  W nocy ze środy na czwartek drogowcy zmienią zasady ruchu w centrum Gorzowa. Będą obowiązywały od czwartku. Lepiej się z nimi zapoznać, zanim ruszycie autem do śródmieścia. Prezentujemy praktyczną ściągę.