Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Najpiękniejsze rasy kotów. Zobacz najładniejsze koty z całego świata
  Strefa Agro

  Najpiękniejsze rasy kotów. Zobacz najładniejsze koty z całego świata

  Koty to przepiękne zwierzęta. Ich elegancja, ale i urok, zachwycają na całym świecie. Jesteś fanem kotów? Ta galeria z pewnością ci się spodoba. Zebraliśmy zdjęcia różnych ras, żeby udowodnić, że piękno przybiera różne formy. Zobacz, jak wiele jest ślicznych ras kotów! Koty krótkowłose i długowłose, niebieskookie, o przyklapniętych uszkach lub sterczących, dużych uszach. Przekrój jest ogromny.

 2. Najbardziej absurdalne wypowiedzi 2020 roku. Godek, Górniak, Scheuring-Wielgus i Gessler. Biologiczna Bzdura Roku 2020. Kto wygrał?
  Styl życia

  Najbardziej absurdalne wypowiedzi 2020 roku, czyli Biologiczna...

  Biologiczna Bzdura to coroczny plebiscyt organizowany przez autora bloga totylkoteoria.pl. Ranking obejmuje najbardziej absurdalne wypowiedzi osób publicznych, przeczące nauce. Wśród nominowanych za 2020 rok znaleźli się Kaja Godek, Edyta Górniak, Joanna Scheuring-Wielgus, Magda Gessler czy Marcin Rola. Jakie wyssane z palca słowa ujęły internautów i do kogo powędrowała nagroda główna - Alternatywna Zięba? Biologiczne bzdury prezentujemy w galerii. Wszystkie nominowane wypowiedzi są autentyczne i nie zostały wyrwane z kontekstu.

 3. W województwie lubuskich wciąż odnotowywane są przypadki Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) u dzików. Zachodniopomorskie chce ograniczyć rozprzestrzenianie
  Strefa Agro

  Zamykają przejścia dla zwierząt na S3 przed lubuskimi dzikami

  W województwie lubuskich wciąż odnotowywane są przypadki Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) u dzików. Zachodniopomorskie chce ograniczyć rozprzestrzenianie się tej choroby i zamyka przejścia dla zwierząt na drodze ekspresowej S3 od Szczecina w kierunku Gorzowa.

 4. Czy czeka nas śnieżna zima? Prognoza pogody dla Lubuskiego do końca lutego
  Strefa Agro

  Prognoza pogody dla Lubuskiego do końca lutego. Czy śnieżna zima...

  Początek roku przyniósł nam namiastkę prawdziwej zimy. Temperatury oscylują wokół zera, w nocy czasami są ujemnie i od czasu do czasu przelotnie pada śnieg. Czy jest szansa na grubszą warstwę śnieżnego puchu, która pozostanie na dłużej?