Astra Nowa Sól po zaciętej walce pokonała Olavię Oława

Wojciech Gurban
Po pierwszych dwóch wygranych setach przez siatkarzy Astry w meczu play off drugiej ligi z Olavią Oława, .25:18 i 25:16, wydawało się, że trzeci set będzie formalnością. Tam jednak rozgorzała zacięta walka i po przewagach, z trudem Astra wygrała 28:26. Zawodnikiem meczu wybrano Przemysława Kępskiego (nr 18). Poza nim w Astrze grali: Dawid Witkiewicz (1), Maciej Januszewski (2), Alan Goltz (7), Paweł Skibicki (9), Przemysław Jeton (15-grający trener), Bartosz Odwarzny (16), Filip Ratajczak (10) i Artur Sławnikowski (4). W niedzielę drugi mecz w Nowej Soli, a następnie jeden lub dwa w Oławie. Gra się do trzech zwycięstw. Lepsza drużyna awansuje do czołowej czwórki II ligi.Zobacz też wideo: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej Edward Gurban