1/20
Multidyscyplinarne mistrzostwa Europy przyniosły Polakom...

Multidyscyplinarne mistrzostwa Europy przyniosły Polakom wiele medali, jednak nie tylko podczas tej imprezy Polacy notowali w sierpniu sukcesy.

2/20
Łukasz Czapla zdobył brązowy medal podczas odbywających się...

Łukasz Czapla z medalem MŚ w strzelectwie

Łukasz Czapla zdobył brązowy medal podczas odbywających się w Chatearoux strzeleckich mistrzostw świata w ruchomej tarczy.

3/20
W dniach 3-7 sierpnia w kanadyjskiej miejscowości Dartmouth...

Medale MŚ w kajakarstwie

W dniach 3-7 sierpnia w kanadyjskiej miejscowości Dartmouth odbyły się kajakarskie mistrzostwa świata. Na najwyższym stopniu podium stanęły Karolina Naja i Anna Puławska (K2 na 500 metrów), a także Polki rywalizujące w konkurencji K-4 na 500 metrów i Oleksii Koliadych (C-2 na 200 m). Oprócz trzech złotych Biało-Czerwoni wywalczyli także trzy srebrne krążki i jeden brązowy.

4/20
Paweł Fajdek (rzut młotem) to jedyny polski zwycięzca...

Miejsca w czołówce Polaków podczas Diamentowej Ligi w Chorzowie

Paweł Fajdek (rzut młotem) to jedyny polski zwycięzca podczas zawodów Diamentowej Ligi w Chorzowie (6 sierpnia, Memoriał Kamili Skolimowskiej). Drugie miejsca zajęli młociarz Wojciech Nowicki i biegająca na 400 metrów Natalia Kaczmarek, z kolei trzecią pozycję uzyskała Malwina Kopron (rzut młotem).

Dalej

Kule śniegu, które ozdobią ogród w maju. Polecam pięknie kwitnącą kalinę Roseum

Kto wygrał pierwszy „Taniec z gwiazdami”? Pamiętasz zwycięzców wszystkich edycji?