Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń 55:35

PAT
W Toruniu Ryan Sullivan (w czerwonym kasku) z Unibaksu był w cieniu kapitana Caelum Stali Gorzów Tomasza Golloba
W Toruniu Ryan Sullivan (w czerwonym kasku) z Unibaksu był w cieniu kapitana Caelum Stali Gorzów Tomasza Golloba fot. Kazimierz Ligocki
Wicelider żużlowej ekstraklasy Caelum Stal Gorzów zmierzył się z wicemistrzem Polski Unibaksem Toruń. Pojedynek był rewanżem za zwycięstwo Caelum Stali na Motoarenie 47:43. Dziś Gorzowianie ponownie pokonali zawodników z Torunia.

W pierwszym meczu gorzowianie sprawili wielką niespodzianką wygrywając z faworyzowanymi torunianami na ich torze czterema punktami. Żółto-niebiescy wystąpili wówczas poważnie osłabieni brakiem kontuzjowanych Tomasza Gapińskiego i Davida Ruuda. Do rewanżu doszło dopiero dziś, gdyż w pierwotnie planowanym terminie w Gorzowie padał deszcz i mecz został odwołany.

Caelum Stal Gorzów ponownie pokonała wicemistrzów Polski. Specjalnie dla państwa transmitowaliśmy relację live z tego meczu:

Zobacz relację na żywo z meczu Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 29

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kibic z Popowa
W dniu 07.07.2010 o 22:37, drizztds napisał:

Wspaniały hałas godzina 22 i nadal jest głośno okna otworzyć nie można chcielibyście tu mieszkać



TAK z miłą chęcią chciałbym tam mieszkać - miał bym bliżej na stadion i co mecz bym tam bywał biedaku, nie skaml bo jak nie było dużych trybun to na wydrę oglądałeś za darmochę molu blokowy, siedzieliście po dachach jak rumuny i na sępa oglądaliście. Krzywda teraz wam bo nic nie widzicie i ciekawość wasza dupę wam zżera .
~gość~
W dniu 08.07.2010 o 11:16, zoom napisał:

Jancarz mieszkal a Slonecznej..


Dokładnie. Póki co zabawa skończona.
z
zoom
W dniu 08.07.2010 o 10:26, ~gość~ napisał:

Ryzykowna podpowiedź. Młody pewnie strzeli , że Stilonowa ( hi hi ). Ale nie strzeli bo .... śpi !


Jancarz mieszkal a Slonecznej..
~gość~
W dniu 08.07.2010 o 08:53, FIS napisał:

Zlituj się nad małolatem, podpowiedz że ulica zaczyna sie na "S".


Ryzykowna podpowiedź. Młody pewnie strzeli , że Stilonowa ( hi hi ). Ale nie strzeli bo .... śpi !
F
FIS
W dniu 08.07.2010 o 01:27, Gość napisał:

Biedaku , aż mi Cię szkoda. Coś ty dzisiaj zżarł. Sraczki dostałeś i nie możesz spać ??? No to zabawmy się. Edward Jancarz zanim wybudował dom na Chodkiewicza to wcześniej gdzie mieszkał ? Wystarczy jak podasz ulicę ale tak szybciutko , ekspresowo !!!


Zlituj się nad małolatem, podpowiedz że ulica zaczyna sie na "S".
M
MAŁY

tam ma być artykul? taki mecz i widowisko i zaledwie kilka zdań wydukanych przez autora? wstyd!!!

G
Gość
W dniu 08.07.2010 o 01:17, Gość napisał:

Słupersi jeszcze nie spią?????Wylacz kompa bo ....szkoda kasy!!!!!buhahahahbuahahah


Biedaku , aż mi Cię szkoda. Coś ty dzisiaj zżarł. Sraczki dostałeś i nie możesz spać ??? No to zabawmy się. Edward Jancarz zanim wybudował dom na Chodkiewicza to wcześniej gdzie mieszkał ? Wystarczy jak podasz ulicę ale tak szybciutko , ekspresowo !!!
G
Gość
W dniu 08.07.2010 o 00:49, Gość napisał:

Człowieku , a co Ciebie obchodzi Zielona Góra ?! A co Ciebie obchodzi ich słup , ich dach itd.itd. Jakieś kompleksy "leczysz" ?! Zgwałcili Ciebie czy co ?! Sobą się zainteresuj , Stalą się zainteresuj. A najlepiej to idź już spać !!! Wyśpisz się i od razu Ci będzie lepiej. Póki co tymczasem - ziomal


Słupersi jeszcze nie spią?????
Wylacz kompa bo ....szkoda kasy!!!!!

buhahahahbuahahah
~gość~
W dniu 08.07.2010 o 00:53, ZZZ napisał:

Jak zwykle gorzowskie debile zamiast cieszyć się zwycięstwem to piszą o Falubazie - po co?


Bądź sąsiedzie precyzyjny. Wystrzelił nam tu jeden jakiś taki sado-maso , to statystycznie nawet niezły wynik. Tylko patrzeć jak zaraz z Waszej strony polecą jakieś "petardy". O przepraszam , z Waszej to "krzesełka" a z naszej "petardy".
Z
ZDCHŁ PIES FALUBAZ

STAL GORZÓW - APATOR TORUŃ 55:35 TYLKO GORZÓW TYLKO STAL!!! STAL GORZÓW MISTRZ POLSKI!!!

Z
ZZZ

Jak zwykle gorzowskie debile zamiast cieszyć się zwycięstwem to piszą o Falubazie - po co?

G
Gość
W dniu 08.07.2010 o 00:35, Gość napisał:

Jak zwykle w Gorzowie widowisko i ściganie!!!!!nie to co na Sluparenie wyprawiaja Słupersi!!!!!parodie speedwaya!!!pewnie na niedziele znow zorają i z talerzuja to kartoflisko zwane torem !!!!A widzieliście ich nowe zadaszenie????Dach drewniany jak w oborze!!!!Buhahahahbuhahahahapewnie byl sms ......robcie jak w oborze bo szkoda kasy!!!!!!!


Człowieku , a co Ciebie obchodzi Zielona Góra ?! A co Ciebie obchodzi ich słup , ich dach itd.itd.
Jakieś kompleksy "leczysz" ?! Zgwałcili Ciebie czy co ?! Sobą się zainteresuj , Stalą się zainteresuj. A najlepiej to idź już spać !!! Wyśpisz się i od razu Ci będzie lepiej. Póki co tymczasem - ziomal
G
Gość

Jak zwykle w Gorzowie widowisko i ściganie!!!!!

nie to co na Sluparenie wyprawiaja Słupersi!!!!!parodie speedwaya!!!

pewnie na niedziele znow zorają i z talerzuja to kartoflisko zwane torem !!!!

A widzieliście ich nowe zadaszenie????

Dach drewniany jak w oborze!!!!

Buhahahahbuhahahaha

pewnie byl sms ......robcie jak w oborze bo szkoda kasy!!!!!!!

~~gość~~
W dniu 08.07.2010 o 00:10, ZDCHŁ PIES FALUBAZ napisał:

Szkoda, że to Toruń, a nie pies falubaz ... dostalibyście dziś w dupę do 15 !!! zdechł pies falubaz ... STAL GORZÓW MISTRZ POLSKI


Gościu , że też Ci procesor nie zdechł !!! Ten mózgowy też.
A moderator co ??? Śpi ???
Ma tu być o żużlu a nie o weterynarii.
Z
ZDCHŁ PIES FALUBAZ

STALECZKA DOKOPAŁA TORUNIOWI TERAZ TORUŃ SKOPIE DUPĘ FALUBAZOWI!!! CZYŻ ŻYCIE NIE JEST PIĘKNE???

Dodaj ogłoszenie