Cristiano Ronaldo trafiony w głowę zapalniczką. Będzie kara dla klubu? (wideo)

(pik)
Ronaldo został trafiony w głowę, gdy schodził do szatni po pierwszej połowie meczu. youtube.com
W czasie derbów Madrytu w półfinale Pucharu Króla Cristiano Ronaldo został trafiony w głowę zapalniczką. Piłkarz upadł na ziemię. Zapalniczkę rzucił ktoś z trybun.

Piłkarz Realu został trafiony w głowę, gdy schodził do szatni w towarzystwie klubowego kolegi Sergio Ramosa. Ich drużyna grała przeciwko Atletico Madryt. Najprawdopodobniej to kibic tej drużyny rzucił zapalniczkę w stronę piłkarzy Realu.

Na razie nie wiadomo czy i jaka kara została nałożona na Atletico. Piłkarz po oględzinach lekarskich wrócił na boisko i grał od początku drugiej połowy.

Ronaldo strzelił w pierwszej połowie dwa gole, a Real wygrał mecz w półfinale Pucharu Króla z lokalnym rywalem 2:0.

Zobacz nasz serwis specjalny poświęcony Zimowym Igrzyskom Olimpijskim 2014 w Soczi