Drugoligowy Zawisza Sulechów pojechał do Świecia po przegraną

(ppp)
Drugoligowy Zawisza Sulechów jechał do Świecia po lanie i niestety, pozytywnie nas nie zaskoczył. Joker Mekro nie dał naszym dziewczynom cienia nadziei na zwycięstwo.

Pierwszy set był zapowiedzią tego, co miało wydarzyć się później. Od początku do końca pewnie prowadziły gospodynie. Nasze jakby nie potrafiły wziąć się w garść, nawiązać walki i chociaż trochę postraszyć wyraźnie lepsze rywalki. W drugiej odsłonie zawiszanki w końcu podjęły rękawicę. Niestety, sił starczyło im tylko na połowę partii, bo od stanu 15:15 Joker Mekro odjechał naszym jak ekspres. Trzeci set to już była miazga i kopanie leżącego. Sulechowianki myślały chyba o jak najszybszym końcu niż o próbie powalczenia z drugimi w tabeli przeciwniczkami. Skończyło się, jak zwykle, wysoką porażką.

- Liczyliśmy się z tą porażką, ale nie jestem zadowolony ze stylu, jaki zaprezentowały moje podopieczne - mówił trener Jarosław Łukaszkiewicz. - Dziewczynom brakuje pewności siebie i bardzo szybko poddają się mentalnie. Musimy nad tym popracować.

JOKER MEKRO ŚWIECIE - ZAWISZA SULECHÓW 3:0 (25:18, 25:17, 25:12)

ZAWISZA: Bielińska, Nowicka, Pichon, Witkowska, Gruchot, Bugajak, Chodorowska (libero) oraz Kędziora, Brzezińska, Klatt.