Dzień otwarty w świebodzińskim Seco/Warwick. To tu bije...

  Dzień otwarty w świebodzińskim Seco/Warwick. To tu bije serce globalnej firmy! [wideo, zdjęcia]

  AK

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Dzień otwarty w świebodzińskim Seco/Warwick. To tu bije serce globalnej firmy! [wideo, zdjęcia]
  1/99

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Alicja Kucharska

  W środę, 12 września, w Seco Warwick w Świebodzinie odbył się dzień otwarty firmy, który był zarazem wstępem do XXI edycji Seminarium Seco/Warwick „Obróbka Cieplna 4.0”.
  - Dziś ponad setka gości, specjalistów i gości specjalnych, wśród których są oczywiście nasi klienci, witają w sercu firmy. Gościmy ich na Open Day – mówi Katarzyna Sawka, dyrektor globalny marketingu grupy, która przypomina, że jest to druga edycja dnia otwartego. – Jest to obecnie część naszego seminarium, które w tym roku obchodzi 21 edycję, więc tym samym pomyśleliśmy, że warto zajrzeć do serca, czyli tam gdzie powstają nasze rozwiązania.

  Cieszący się w ubiegłym roku ogromnym powodzeniem Open Day, staje się więc integralną częścią seminarium. Wizyta w Seco/Warwick to możliwość zajrzenia za kulisy tworzenia systemów i zobaczenia na żywo najnowszych rozwiązań technologicznych do obróbki cieplnej z powodzeniem wprowadzanych na światowe rynki, w tym najnowszego rozwiązanie firmy – SuperIQ.
  Zaś XXI edycja seminarium „Obróbka Cieplna 4.0”, to 150 specjalistów ze świata nauki i biznesu, liczne prelekcje, panele dyskusyjne, dwa dni wymiany doświadczeń.

  Eksperci opowiedzą o definicji, trendach i zmianach, jakie niesie ze sobą IV rewolucja przemysłowa w sektorze obróbki cieplnej metali. Warto podkreślić, że Seminarium Seco/Warwick jest jedynym takim wydarzeniem branżowym w Polsce.

  Wykłady ujęte zostaną w bloki tematyczne dotyczące technologii hybrydowych, optymalizacji, transparentności procesów oraz inteligentnych narzędzi procesowych. Podczas dwudniowych prelekcji zostaną także omówione najlepsze, sprawdzone rozwiązania dla wyzwań przed jakimi stoi obecnie świat obróbki cieplej. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej metali.

  - Jako lider rozwiązań obróbki cieplnej metali, bacznie śledzimy sytuację w branży. Trzymając cały czas rękę na pulsie, obserwujemy zmiany w sektorze i analizujemy wszelkie doniesienia. Tę wiedzę łączymy z pasją do innowacji, dzięki czemu organizowane przez nas seminarium zapewnia tak wysoki poziom merytoryczny oraz program, który idealnie wpisuje się w panujące trendy – podkreśla K. Sawka.

  Zobacz również: Otwarcie hali i laboratorium Seco/Warwick w Świebodzinie


  Zobacz także:
  Kolejna nagroda dla Seco/Warwick ze Świebodzina

  To już 25 lat firmy Seco Warwick

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.