Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Forum Czytelników

Wybrała: (aga)
Dziś w godz. 9.00-16.00, pod bezpłatnym nr. tel. 0800 16 00 16, na opinie i uwagi czytelników czeka Beata Dzielendziak.
  • Piotrek z Gorzowa Wlkp.: - Sobotni manifestanci mieli rację. To smutne, że trzeba wyjść na ulice, żeby walczyć o normalne traktowanie. Czego może nauczyć władza, która jest nietolerancyjna? Dokąd zaprowadzi nas nierówne traktowanie ludzi o odmiennych preferencjach seksualnych? Z takim podejściem będziemy wyśmiewani przez całą Europę.
    (Na temat marszów równości wypowiedziało się dziewięciu Czytelników.)

  • Mikołaj Sinożeński ze Skwierzyny: - Marsze równości są jasnym wyrazem krzyku rozpaczy lewicy, którą społeczeństwo oceniło podczas ostatnich wyborów. To atak na obecny rząd, który nie ma nic wspólnego z demonstrowaniem swoich poglądów lub walką o demokrację.

  • Zielonogórzanin: - Polska postrzegana jest dziś w Europie jako siedlisko ksenofobii i antysemityzmu. Zdjęcia demonstrantów marszu równości wleczonych do policyjnych wozów obiegły serwisy informacyjne od Londynu po Nowy Jork. Widz mógł dojść do wniosku, że Polska nie różni się dziś niczym od Białorusi.

  • Leszek z Nowej Soli: - Radio Maryja stało się dziś radiem publicznym. Redakcja uważa się za radio apolityczne, a tymczasem wypowiedzi premiera usłyszeć można tam szybciej niż w telewizji publicznej.

  • Marek z Gorzowa Wlkp.: - Jestem wieloletnim krwiodawcą. Oddawanie krwi to piękna idea, ale nikt nie mówi o tym, że musimy płacić składkę na PCK. Kiedyś opiekowały się nami kluby, dostawaliśmy wolne od pracy.

  • Wojciech z Zielonej Góry: - Wszyscy chwalą premiera za zduszenie akcyzy paliwowej. Czego tu gratulować, jeżeli to sam rząd zaproponował podwyżki?

  • Były uczeń: - Jeśli któraś szkoła w Lubuskiem wprowadzi opłaty za wagarowanie to się ośmieszy (Płatne bumelowanie, "GL" z 28 bm.). Wagarowanie, podobnie jak ściąganie, to zwyczaj, taki folklor szkolny, z którym można walczyć. Tylko po co?

  • Emeryt z Gorzowa Wlkp.: - W województwie lubuskim wielkie bezrobocie. Młodzi, wykształceni ludzie nie mogą realizować się w pracy. Stanowiska zajmują im starsi, którzy nie chcą zwolnić miejsc. Doskonałym przykładem jest Zbigniew Pierożek.
  • Dołącz do nas na Facebooku!

    Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

    Polub nas na Facebooku!

    Kontakt z redakcją

    Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

    Napisz do nas!
    Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska