GKP Gorzów Wlkp. pokonał w sparingu Chrobrego Głogów

(rg)
Obrońca GKP Radosław Jasiński (na pierwszym planie) zostawił po sobie korzystne wrażenie fot. Kazimierz Ligocki
W towarzyskim meczu piłkarskim I-ligowy GKP Gorzów Wlkp. podejmował w środę III-ligowego Chrobrego Głogów. Gospodarze wygrali 2:1 (2:1) po bramkach Adriana Łuszkiewicza z rzutu karnego w 11 i Sebastiana Janusińskiego w 44 min. Gola dla gości zdobył w 29 min ,,główką'' Mateusz Niedźwiedź.

Gorzowianie zaczynają mistrzowskie zmagania 4 sierpnia, więc potyczka z Chrobrym była ich ostatnim, jedenastym tego lata sparingiem. Głogowianie mają trochę więcej czasu na przygotowania, bo pierwszy raz zagrają o punkty dopiero 14 sierpnia.

Spotkanie obejrzało około 300 widzów, spragnionych kontaktu ze swoją drużyną. Na żywo widzieli GKP ostatni raz... 1 czerwca w ligowym pojedynku z Flotą Świnoujście. Ich ulubieńcy, grający bez Krzysztofa Ziemniaka i Grzegorza Wana, dobrze zaprezentowali się tylko do przerwy. W drugiej połowie liczne zmiany obniżyły jakość gry gorzowian.