Gorzowianki bliżej finału

(habe)
Akcja pod koszem gorzowianek, dwie minuty przed końcem drugiej kwarty
Akcja pod koszem gorzowianek, dwie minuty przed końcem drugiej kwarty fot. Henryka Bednarska
Po dwóch kwartach trzeciego meczu o awans do finału mistrzostw Polski pomiędzy KSSSE AZS PWSZ Gorzów i CCC Polkowice, prowadzą gorzowianki 27:22.

To bardzo zacięty mecz. W pierwszej kwarcie widać było zdenerwowanie zawodniczek obu zespołów. Szybciej nerwy opanowały gorzowianki i one objęły prowadzenie. Wygrywały nawet 20:10. Później gra się wyrównała, ale ciągle na prowadzeniu są koszykarki znad Warty. Na przerwę, po dwóch kwartach, schodziły do szatni z uśmiechem prowadząc 27:22.

Zainteresowanie mecze było ogromne. Dzień przed meczem już prawie nie było biletów. Dziś poszły w 15 minut. Dlatego organizatorzy na boisku przed hala ustawili telebim. Tam spotkanie ogląda ok. 100 osób.