Igrzyska w Londynie: Sylwia Bogacka o krok od brązu

(flig)
Bardzo dobrze spisała się w konkurencji w strzelaniu z karabinu na 50 metrów w trzech postawach Sylwia Bogacka z zielonogórskiej Gwardii.

Srebrna medalistka w strzelaniu z karabinka na 10 metrów była o krok od brązu. Nie zdobyła medalu gdyż słabiej wypadła w kwafikacjach. Zajęła ósme miejsce a o finał musiała walczyć w dogrywce. Z kolei w finale szło jej znakomicie i przesunęła się z ósmej pozycji na czwartą. Niestety nie zdołała odrobić strat do Słowaczki Adeli Sykorovej. Polka uzyskała łacznie 681,9 pkt(583+98,9), jej rywalka 683, 0 (584+99,0). Wygrała Amerykanka Jamie Gray - 691,9 (592,+ 99, 9)