Kandydat straszy

  (rgr)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  - Ostrzegam komitety wyborcze, że opublikuję kompromitujące kandydatów materiały, które posiadam, jeżeli takie osoby znajdą się na listach zapowiedział gorzowianin Robert Bagiński wczoraj na konferencji prasowej w Zielonej Górze.
  Lider lubuskiego Stronnictwa Narodowego kandyduje do Sejmu z listy ludowców. Wczoraj powiedział, że ma informacje, które mogą skompromitować kandydatów z innych niż PSL-owska list wyborczych. Z ujawnieniem danych czeka do 14 bm., czyli do dnia rejestracji list w okręgowej komisji wyborczej.
  Swoją wiedzę R. Bagiński opiera o wyniki akcji, którą przeprowadziła jego partia kilka miesięcy temu. Przypominamy, że SN poprosiło Lubuszan o składanie informacji dotyczących korupcji w regionie.
  R. Bagiński uważa, że robił to, co do niego należało i nie zbierał haków na swoich politycznych konkurentów. Według niego, akcję antykorupcyjną firmuję również politycy, którzy mają niejasną przeszłość. Jako przykład podał braci Kaczyńskich. Do swojej listy dołączył także lubuskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości, ale nie ujawnił nazwisk.
  Lider lubuskiego SN zaprezentował swój manifest antykorupcyjny. Domaga się w nim m.in. kontroli wszystkich transakcji prywatyzacyjnych, w której stronami byli parlamentarzyści, urzędnicy państwowi i samorządowi.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo