Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kangury w Nowej Soli? Tak, trzy kangury zamieszkały w Parku Krasnala. Nowosolanie zaskoczeni [ZDJĘCIA]

Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
- Trzy kangury zamieszkały w Parku Krasnala w Nowej Soli. - Park zapewnia im iście królewskie warunki: ogrzewany budynek oraz 450 metrów kwadratowych wybiegu. Już niebawem będzie można je odwiedzić w parku - informuje urząd miejski.Informacja o nowych mieszkańcach Parku Krasnala opublikowana przez urząd miasta Nowa Sól na profilu facebookowym wywołała kilkadziesiąt komentarzy. Nie brakowało przeciwników takiego pomysłu. Odezwali się też obrońcy.- Znowu wszystko dla dzieci? Pomyślcie, że zwierzęta żywe mogą się męczyć i będą powoli umierać w męczarniach - pisał pan Filip.- Kangurki będą dobrze i bezpiecznie żyć tylko wtedy jak ludzie będą o nie dbać i nie mówię tu o pracownikach parku, ale o odwiedzających. Bo jeśli widzę rodziców przysłowiowego małego Brajanka lub Jesiki, którzy pozwalają na wszystko (wrzucanie śmierci na wybieg karmienie wszystkim co popadnie w łapki), aby mieć święty spokój aby się dzieciak nie darł i robił nie wiadomo co, a zwrócenie uwagi na takie zachowanie to obraza majestatu. To ciężkie życie mają wszystkie zwierzęta, które są w zasięgu takich ludzi - skomentował pan Roman. - Przeciwnikom zakaz wstępu, ale znając realia pierwsi tam będą - stwierdził pan Ireneusz.Kangury wkrótce będzie można za darmo oglądać w Parku Krasnala przy ul. Wolności w Nowej Soli.POLECAMY:Które kamienice w Nowej Soli wypięknieją w tym roku?Zobacz wideo: Nowa Sól. Jak się żyje w mieście średniej wielkości?
- Trzy kangury zamieszkały w Parku Krasnala w Nowej Soli. - Park zapewnia im iście królewskie warunki: ogrzewany budynek oraz 450 metrów kwadratowych wybiegu. Już niebawem będzie można je odwiedzić w parku - informuje urząd miejski.Informacja o nowych mieszkańcach Parku Krasnala opublikowana przez urząd miasta Nowa Sól na profilu facebookowym wywołała kilkadziesiąt komentarzy. Nie brakowało przeciwników takiego pomysłu. Odezwali się też obrońcy.- Znowu wszystko dla dzieci? Pomyślcie, że zwierzęta żywe mogą się męczyć i będą powoli umierać w męczarniach - pisał pan Filip.- Kangurki będą dobrze i bezpiecznie żyć tylko wtedy jak ludzie będą o nie dbać i nie mówię tu o pracownikach parku, ale o odwiedzających. Bo jeśli widzę rodziców przysłowiowego małego Brajanka lub Jesiki, którzy pozwalają na wszystko (wrzucanie śmierci na wybieg karmienie wszystkim co popadnie w łapki), aby mieć święty spokój aby się dzieciak nie darł i robił nie wiadomo co, a zwrócenie uwagi na takie zachowanie to obraza majestatu. To ciężkie życie mają wszystkie zwierzęta, które są w zasięgu takich ludzi - skomentował pan Roman. - Przeciwnikom zakaz wstępu, ale znając realia pierwsi tam będą - stwierdził pan Ireneusz.Kangury wkrótce będzie można za darmo oglądać w Parku Krasnala przy ul. Wolności w Nowej Soli.POLECAMY:Które kamienice w Nowej Soli wypięknieją w tym roku?Zobacz wideo: Nowa Sól. Jak się żyje w mieście średniej wielkości? Urząd Miejski/Facebook
- Trzy kangury zamieszkały w Parku Krasnala w Nowej Soli. - Park zapewnia im iście królewskie warunki: ogrzewany budynek oraz 450 metrów kwadratowych wybiegu. Już niebawem będzie można je odwiedzić w parku - informuje urząd miejski.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska