Kibice Enei Zastalu BC Zielona Góra dali z siebie wszystko. Do końca meczu wierzyli w zwycięstwo

Cezary Konarski
Jacek Katarzyński
Kibice Zastalu Zielona Góra mocno wspierali drużynę w meczu ze Stalą Ostrów Wlkp. Jacek Katos
W wielkanocną sobotę (8 kwietnia) wielu kibiców dotarło do zielonogórskiej hali CRS, by wspierać koszykarzy Enei Zastalu BC w pojedynku Energa Basket Ligi z BM Stalą Ostrów Wlkp. Fani zastalowców, jak zawsze byli wspaniali, do ostatnich minut meczu żywiołowo dopingowali swój zespół.

Koszykarze walczyli na boisku, a kibice robili hałas na trybunach hali CRS. Mimo, że przez całe spotkanie prowadzili goście, to fali Zastalu nie przestawali wspierać drużyny. Mocno ożywili się w ostatniej kwarcie, gdy zielonogórzanie mocno zbliżyli się do rywala. Zastalowcom nie udało się jednak dogonić ostrowian, ostatecznie przegrali 87:97