Konferencja prasowa reprezentacji Polski z udziałem Michała Probierza oraz Roberta Lewandowskiego. Zaczynamy zgrupowanie przed Euro 2024

Jakub Jabłoński
2 czerwca rozpoczęliśmy zgrupowanie poprzedzające wyjazd do Niemiec na Euro 2024. Reprezentanci Polski w komplecie zjechali się do hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie i udadzą się od razu na pierwszą sesję treningową selekcjonera Michała Probierza. Przed nią szkoleniowiec wraz z kapitanem reprezentacji Polski odpowiedzą na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Początek o godzinie 17:15 na kanale YouTube "Łączy nas Piłka".

Konferencja prasowa reprezentacji Polski przed Euro 2024

Michał Probierz i Robert Lewandowski klasycznie pójdą na pierwszy ogień. Odpowiedzą na nurtujące oraz zarazem kreatywne pytania dziennikarzy podczas pierwszej konferencji prasowej na zgrupowaniu poprzedzającym wyjazd na Euro 2024. Przypomnijmy, że na poprzednim zgrupowaniu przed barażami o niemiecki turniej redaktorzy zaskoczyli naszego kapitana pytaniem o... jego relację z influecerką Julią Żugaj. Dziennikarz zapytał się czy ten został Żugajką.

Robert Lewandowski żugajką? Oto komiczne pytanie dziennikarza

Możemy, więc również spodziewać się równie ciekawych pytań kierowanych do naszego najlepszego napastnika. Zwłaszcza po niezbyt dobrym liczbowo sezonie w barwach Barcelony. Tematów do poruszenia jest co nie miara. 35-latek w 35 meczach strzelił 19 goli i zanotował 8 asyst.

Tym samym nie zdobył korony króla strzelców. Ubiegł go bowiem ukraiński napastnik - Artem Dowbyk (24 gole). Co gorsza - był to pierwszy sezon od dawna w jego wykonaniu bez zdobycia choćby jednego trofeum.

Konferencja odbędzie się w niedzielę. Początek od godziny 17:15. Potem od 18:00 odbędzie się pierwsza, oficjalna sesja treningowa rozpoczynająca przygotowania do niemieckiego turnieju. pierwsze 15 minut otwarte dla mediów. Transmisja z konferencji na kanale Łączy nas Piłka.

Szczegółowy plan zgrupowania reprezentacji Polski w czerwcu przed Euro 2024:

niedziela, 2 czerwca

• 16:00 - przyjazd zawodników do hotelu
  • 17:15 - konferencja prasowa – Michał Probierz, Robert Lewandowski (PGE Narodowy)
  • 18:00 - trening (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, PGE Narodowy)

poniedziałek, 3 czerwca

• 10:15 - konferencja prasowa (PGE Narodowy)
  • 11:00 - trening (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, PGE Narodowy)

wtorek, 4 czerwca

środa, 5 czerwca

czwartek, 6 czerwca

• 15:45 - oficjalna konferencja prasowa reprezentacji Polski przed meczem z Ukrainą (PGE Narodowy)
  • 16:30 - oficjalny trening reprezentacji Polski przed meczem z Ukrainą (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, PGE Narodowy)
  • 17:30 - oficjalna konferencja prasowa reprezentacji Ukrainy przed meczem z Polską (PGE Narodowy)
  • 18:00 - oficjalny trening reprezentacji Ukrainy przed meczem z Polską (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, PGE Narodowy)

piątek, 7 czerwca

• 20:45 - mecz Polska – Ukraina (PGE Narodowy)
  • Po meczu - oficjalne konferencja prasowa

sobota, 8 czerwca

• 12:00 – konferencja prasowa selekcjonera Michała Probierza – kadra na UEFA EURO 2024 (PGE Narodowy)

niedziela, 9 czerwca

• 11:15 – oficjalny trening reprezentacji Turcji przed meczem z Polską (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, Hotel Remes, Opalenica)
  • 15:45 – oficjalna konferencja prasowa reprezentacji Polski przed meczem z Turcją (PGE Narodowy)
  • 16:30 – oficjalny trening reprezentacji Polski przed meczem z Turcją (otwarty dla mediów przez pierwsze 15 minut, PGE Narodowy)
  • 18:15 - oficjalna konferencja prasowa reprezentacji Turcji przed meczem z Polską (PGE Narodowy)

poniedziałek, 10 czerwca

• 20:45 – mecz Polska – Turcja (PGE Narodowy)
  • Po meczu – oficjalne konferencje prasowa

wtorek, 11 czerwca

• 17:10 – wylot reprezentacji Polski do Hanoweru

Zwycięstwo Realu w finale Ligi Mistrzów problemem dla... Wisły Kraków

Oliwier Zych, bramkarz Puszczy Niepołomice będzie czwartym bramkarzem, niezgłoszonym do kadry meczowej podczas czerwcowych mistrzostw Europy w Niemczech. Jedynie do treningów. Jednak historia 19-latka przybywającego do PKO Ekstraklasy w absurdalnych okolicznościach nadaje się z pewnością na film. Oto droga piłkarza do kadry Michała Probierza!Kliknij w przycisk po prawej, aby zobaczyć jego partnerkę, która wspiera go na starcie kariery piłkarskiej!

Oliwier Zych pojedzie na Euro 2024. Oto bramkarz Puszczy Nie...