1/200
Najdłuższy dystans zawodów - bieg na 10 km w Zbąszynku,...

Najdłuższy dystans zawodów - bieg na 10 km w Zbąszynku, pierwszy ukończył Krzysztof Szymanowski (Szymanowski Team/JW1). Na linii startu zameldowało się 219 zawodników.

Kolejne miejsca na podium zdobyli: Piotr Mikołajczak (Szymanowski Team) i Kornel Balinowski z Nowej Soli.

W czwartek (3 maja) odbył się 26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku. Na starcie stanęli zawodnicy w kilku kategoriach, od przedszkolaków poprzez młodzież szkolną do dorosłych. W biegach na 5 i 10 km startowało ponad 550 zawodników.

Dalej

Bieg Grażyn i Januszów to było coś. Niektórzy aż gubili buty!

Zabytki motoryzacji zjechały do Słubic. Wraz z nimi setki fanów!

Kosmiczna oprawa po porażce Nadala. Godne pożegnanie legendy w Madrycie [GALERIA]