5/6
Marsz w górę tabeli...

Marsz w górę tabeli
O trzy punkty wzbogaciły się także Ilanka Rzepin i Odra Nietków. Ilanka, druga drużyna minionego sezonu, wygrała u siebie z Syreną Zbąszynek 2:0, oba gole strzelając po przerwie, w odstępie siedmiu minut.
Z kolei Odra z Wojciechem Skarżyńskim w roli trenera najwyraźniej lubi wyzwania. W spotkaniu przed własną publicznością przez ponad godzinę przegrywała z Czarnymi Browarem Witnica 0:1. Bramki Romana Kopacza i Patryka Bartoszewskiego dały jednak miejscowym zwycięstwo.

6/6
Młodzież też potrafi grać...

Młodzież też potrafi grać
W IV lidze warto śledzić poczynania Lechii II Zielona Góra. Rezerwy III-ligowca wygrały pierwszy mecz w sezonie, pokonując na własnym terenie Polonię Słubice 2:1. Musimy zauważyć, że w tym pojedynku w barwach gospodarzy na boisku pojawiło się aż dziewięciu juniorów, a do tego czterech młodzieżowców! I pokazali, że potrafią grać w piłkę.