Lubuscy siatkarze ze Strzelec Krajeńskich wygrali turniej w Międzychodzie

Dariusz Brożek
W turnieju siatkówki wystartowało w niej dziewięć zespołów z lubusko-wielkopolskiego pogranicza. Wygrał zespół ZRiF ze Strzelec Krajeńskich.

Zawodnicy zespołu ZRiF ze Strzelec Krajeńskich - Błażej i Janusz Czerniccy, Maciej Spławski, Łukasz Maksym, Waldemar Dzikowski, Michał Walecki i Damian Pastwa - wygrali XV Jubileuszowy Turniej Siatkówki Męskiej.

Impreza rozegrana została w hali sportowo-widowiskowej, wystartowało w niej dziewięć zespołów z lubusko-wielkopolskiego pogranicza. Zwycięzcy wrócili do domu z pucharem ufundowanym przez burmistrza Romana Musiała.

W finałowym pojedynku zwycięzcy pokonali zespół Duchy z Drezdenka 2:1 (23:25, 25:13 i 15:10). Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Drink Team z Drezdenka, czwarte siatkarze z Chrzypska Wielkiego, piąte zawodnicy z Sierakowa, szóste zespół ZUO z Międzychodu.