Młodzi piłkarze z zespołu Odlotowe Agentki wygrali turniej w Międzychodzie

Dariusz Brożek
11 drużyn składających się z gimnazjalistów z lubusko-wielkopolskiego pogranicza wystartowało w turnieju futsalu, który rozegrany został w hali sportowo-widowiskowej.

Przez kilka godzin ponad 100 piłkarzy z Międzychodu i Przytocznej walczyło o puchar burmistrza Romana Musiała. Trofeum zdobyli zawodnicy zespołu Odlotowe Agentki Mikołaj Wawrzyniak, Mateusz Śpiączka, Tomasz Buśko, Szymon Kołodziej, Adam Napierała, Jakub Rębacz i Juliusz Welk, którzy w finałowym pojedynku pokonali 1:0. Bamber Skład z Gimnazjum nr 2.

Zwycięzcy są uczniami obu międzychodzkich gimnazjów. Oprócz pucharu otrzymali złote medale. Srebrnymi musieli się zadowolić ich przeciwnicy z finału, natomiast brązowe otrzymali Lubuszanie z gimnazjum w Przytocznej.

Czwarte miejsce przypadło zawodnikom FC Wiertary z Gimnazjum nr 1 w Międzychodzie. Turniej prowadzili Andrzej Szulc i Wojciech Sikora.