5/12
Od stopera tej klasy wymaga się więcej. Obrońcy SSC Napoli...

Środkowy obrońca Kim Min-jae

Od stopera tej klasy wymaga się więcej. Obrońcy SSC Napoli pod nosem przeszło podanie do Richarlisona, który strzelił gola na 3:0. Przez pierwszą połowę - jak cała defensywa Korei Południowej - był bezradny wobec naporu Brazylijczyków.

Reprezentacja: Korea Płd.
Ocena wg. portalu SofaScore: 6.5
Klub: SSC Napoli

6/12
W meczach grupowych lewy obrońca reprezentacji Senegalu...

Lewy obrońca Ismail Jakobs

W meczach grupowych lewy obrońca reprezentacji Senegalu imponował szybkością i podłączaniem się w akcje ofensywne. Zaliczył m.in. asystę w meczu z reprezentacją Kataru. Przeciwko "Synom Albionu" nie zablokował strzału Hendersona przy golu na 1:0, a przy bramce Bukayo Saki obserwował plecy napastnika zamiast doskoczyć i wbiec przed niego.

Reprezentacja: Senegal
Ocena wg. portalu SofaScore: 6.3
Klub: AS Monaco

7/12
Obok Jordiego Alby ostatni przedstawiciel złotego pokolenia...

Środkowy pomocnik Sergio Busquets

Obok Jordiego Alby ostatni przedstawiciel złotego pokolenia w kadrze Hiszpanii. Wydaje się, że tak samo jak świetne czasy "La furia rojy", czasy pomocnika FC Barcelony przeminęły. Przeciwko reprezentacji Maroka był przewidywalny, spóźniony, grał najczęściej do najbliższego partnera. W konkursie jedenastek nie wykorzystał rzutu karnego - Jałowe posiadanie piłki, nabijanie podań, powrót do tiki-taki, ale w negatywnym znaczeniu - napisał po meczu na Twitterze Tomasz Ćwiąkała.

Reprezentacja: Hiszpania
Ocena wg. portalu SofaScore: 6.7
Klub: FC Barcelona

8/12
Gra Biało-Czerwonych z reprezentacją Francji w wielu...

Środkowy pomocnik Krystian Bielik

Gra Biało-Czerwonych z reprezentacją Francji w wielu kwestiach imponowała. Odważna gra z obrońcą tytułu i duża liczba wykreowanych sytuacji. Niestety - w obronie było zdecydowanie gorzej. Jednym z piłkarzy bezpośrednio odpowiedzialnych za straconą bramkę na 2:0 jest Krystian Bielik. Kibice na myśl o jego powrocie za biegnącymi francuzami kilka minut po wejściu na boisko mogą z nerwów wyrywać sobie włosy z głowy.

Reprezentacja: Polska