9/12
18-letni Gavi, który przed kilkoma tygodniami odebrał...

Środkowy pomocnik Gavi

18-letni Gavi, który przed kilkoma tygodniami odebrał nagrodę Złotego Chłopca ma być przyszłością reprezentacji Hiszpanii. Jednak już dzisiaj wymaga się od nastolatka by na swoich barkach dźwigał reprezentację. Przed nim daleka droga. Nieudane mecze takie jak ten 1/8 są dla niego cenną lekcją, w końcu w karierze wiele przed nim porażek i gorszych chwil. Przeciwko Maroko bezbarwny, zszedł po godzinie gry.

Reprezentacja: Hiszpania
Ocena wg. portalu SofaScore: 6.6
Klub: FC Barcelona

10/12
Napastnik Realu w akcji swojego zespołu udział wziął raz -...

Napastnik Marco Asensio

Napastnik Realu w akcji swojego zespołu udział wziął raz - niespełna po pół godzinie kiedy wyszedł na pozycję i uderzył w boczną siatkę. Przez godzinę gry gdy przebywał na murawie był apatyczny i nie praktycznie nie uczestniczył w grze. Nie wchodził w drybling, nie podejmował ryzyka.

Ocena wg. portalu SofaScore: 6.3
Klub: Real Madryt

11/12
Niebywałego pecha miał prowadzący Amerykanów Gregg...

Napastnik Jesús Ferreira

Niebywałego pecha miał prowadzący Amerykanów Gregg Berhalter, który nie mógł skorzystać z usług podstawowego napastnika Joshuy Sargenta. Nie zdecydował się także na umieszczenie Haji'ego Wrighta w pierwszym składzie. Trzeba się zgodzić, że napastnik amerykańskiego Dallas Ferreira wyglądał blado na tle kolegów z ataku: Pulisica i Weah'a. 21-latek po dramatycznej pierwszej połowie na drugiej się nie pojawił.

Reprezentacja: USA
Ocena wg. portalu SofaScore: 6.5
Klub: Dallas

12/12
Autor dwóch goli w meczu przeciwko Kostaryce (7:0) w...

Napastnik Ferran Torres

Autor dwóch goli w meczu przeciwko Kostaryce (7:0) w spotkaniu 1/8 finału był cieniem samego siebie z fazy grupowej. Grał do 75 minuty a z jego występu zapamiętamy nieudane wybory z przodu, straty piłek i grę bez pomysłu przeciwko świetnie zorganizowanej obronie reprezentacji Maroka.