NORD Napędy Zakłady Produkcyjne – firma, w której chcieć, znaczy móc. Sprawdź na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja

Akcja specjalna Pracuj u nas

Wideo

NORD Napędy Zakłady Produkcyjne w Nowej Soli należą do najnowocześniejszych fabryk koncernu Getriebebau NORD. Zakład w Nowej Soli produkuje wały i koła zębate oraz prowadzi montaż i serwis jednostek napędowych.

Firma oferuje szeroki zakres możliwości podjęcia pracy również dla osób, które nie posiadają kierunkowego wykształcenia.

- Wiemy, jaki jest rynek pracy i stawiamy na ludzi, którzy chcą pracować. Nie muszą mieć doświadczenia w branży, my ich nauczymy. Wystarczy tylko chęć do pracy - Krzysztof Paprocki Dyrektor ds. Produkcji

Na obecną chwilę, NORD zatrudnia ponad 360 pracowników, ponadto wspiera szkolnictwo zawodowe. To tu w nowosolskim zakładzie odbywają się cotygodniowe praktyki dla uczniów. Osoby pracujące w NORD mogą liczyć na obszerny pakiet benefitów, od ubezpieczenia po dopłaty do studiów wyższych.

Ogłoszenia na temat wakatów znajdziecie na stronie internetowej firmy oraz na Facebooku. A co jeszcze oferuje NORD jako pracodawca? Koniecznie obejrzyjcie film!

Dodaj ogłoszenie