Orzeł ma zaliczkę, lecz nie za wysoką

(rg)
sxc.hu
W pierwszym barażowym meczu o utrzymanie się w drugiej lidze międzyrzeczanie potrzebowali aż 106 minut, by pokonać trzecioligowca z Łodzi. Martwi stracenie przez nasz zespół jednego seta, bo rywalizacja rozstrzygnie się tylko w dwóch spotkaniach.

Najlepszymi zawodnikami ,,Orłów’’ byli w sobotę rozgrywający Jerzy Boguta i środkowy Jakub Malinowski. Pierwszy świetnie rozrzucił blok rywali w inauguracyjnej partii, zaś drugi zapewnił miejscowym wygrane w nerwowych końcówkach partii numer trzy i cztery. Szczególnie nerwowa była ta ostatnia, bo goście mieli nawet setbola przy stanie 23:24. - Rewanż nie będzie formalnością - martwili się fani gospodarzy.

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - AZS UNIWERSYTET ŁÓDZKI 3:1 (25:17, 19:25, 25:23, 26:24)

ORZEŁ: Boguta, Szulikowski, Malinowski, Ł. Kaczorek, Sroga, Olejniczak, Wanat (libero) oraz M. Kaczorek, Figiel i Korzeniewski.