Padło aż sześć bramek, ale zielonogórska Lechia zdobyła tylko jeden punkt

W kolejnym meczu trzeciej ligi zielonogórska Lechia podejmowała Gwarka Tarnowskie Góry. Oba zespoły podzieliły się punktami remisując 3:3 (3:2)Bramki dla Lechii: Kobusiński 2 (7 i 44) oraz Małecki (24); dla Gwarka: Kuliński (19), Oziębała (32) i Polak (80). Szkoda. Tak można podsumować ten mecz. Było to bardzo ciekawe widowisko obfitujące w strzały, akcje,  parady bramkarzy. Zielonogórzanie trzykrotnie obejmowali prowadzenie po bardzo efektownych akcjach i ładnych golach. Niestety, za każdym razem popełniali jakiś błąd w obronie i pozwalali Gwarkowi na wyrównanie. W drugiej połowie przy stanie 3:2 mieli kapitalne okazje, by strzelić czwartego gola i "zamknąć" ten mecz. Nie zrobili tego i zamiast trzech punktów mają tylko jeden... WIDEO:Kamil Grosicki znowu strzela. Reprezentant Polski zdobył drugą bramkę w tym sezonieźródło: PressFoto/x-news
W kolejnym meczu trzeciej ligi zielonogórska Lechia podejmowała Gwarka Tarnowskie Góry. Oba zespoły podzieliły się punktami remisując 3:3 (3:2)Bramki dla Lechii: Kobusiński 2 (7 i 44) oraz Małecki (24); dla Gwarka: Kuliński (19), Oziębała (32) i Polak (80). Szkoda. Tak można podsumować ten mecz. Było to bardzo ciekawe widowisko obfitujące w strzały, akcje, parady bramkarzy. Zielonogórzanie trzykrotnie obejmowali prowadzenie po bardzo efektownych akcjach i ładnych golach. Niestety, za każdym razem popełniali jakiś błąd w obronie i pozwalali Gwarkowi na wyrównanie. W drugiej połowie przy stanie 3:2 mieli kapitalne okazje, by strzelić czwartego gola i "zamknąć" ten mecz. Nie zrobili tego i zamiast trzech punktów mają tylko jeden... WIDEO:Kamil Grosicki znowu strzela. Reprezentant Polski zdobył drugą bramkę w tym sezonieźródło: PressFoto/x-news Piotr Jędzura
W kolejnym meczu trzeciej ligi zielonogórska Lechia podejmowała Gwarka Tarnowskie Góry. Oba zespoły podzieliły się punktami, remisując 3:3 (3:2)

Bramki dla Lechii: Kobusiński 2 (7 i 44) oraz Małecki (24); dla Gwarka: Kuliński (19), Oziębała (32) i Polak (80). Szkoda. Tak można podsumować ten mecz. Było to bardzo ciekawe widowisko obfitujące w strzały, akcje, parady bramkarzy. Zielonogórzanie trzykrotnie obejmowali prowadzenie po bardzo efektownych akcjach i ładnych golach. Niestety, za każdym razem popełniali jakiś błąd w obronie i pozwalali Gwarkowi na wyrównanie. W drugiej połowie przy stanie 3:2 mieli kapitalne okazję, by strzelić czwartego gola i ,,zamknąć" ten mecz. Nie zrobili tego i zamiast trzech punktów mają tylko jeden...