1/182
Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z...

Pierwsza Lubrzańska Dziesiątka już na mecie cz. II

Zwycięzcą sobotniego, 18 maja, biegu na dystansie 10 km z czasem 37:56 został Krzysztof Wierzbicki z Poznania, a najlepszą zawodniczką z czasem 47:30 okazała się Elwira Bałenkowska ze Świebodzina.

Do rywalizacji stanęło 158 zawodniczek i zawodników, a wśród nich 80-letni Jan Czop z Babimostu (ambasador Biegowego Grand Prix) i dwa lata od niego starszy - Jarosław Algierski ze Świebodzina, tegoroczny brązowy medalista mistrzostwa świata w Toruniu w sztafecie 4 x 200 m. W biegu uczestniczył m.in. Zbigniew Szumski, starosta świebodziński. Impreza została świetnie przygotowana przez miejscowych działaczy ze Stowarzyszenia Aktywni Razem i jeszcze lepiej przeprowadzona. Brawa dla wszystkich!

Zobacz nasz Magazyn Informacyjny:

2/182

3/182

4/182

Dalej

Kosmiczna oprawa po porażce Nadala. Godne pożegnanie legendy w Madrycie [GALERIA]