Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowy Talent Roku Polski
- Głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2024 r. do godz. 21:00.
- Młody sportowiec, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Talentu Sportowego Roku Polski 2023, dyplom wręczany podczas ogólnopolskiej gali sportu w Warszawie oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych
- Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Tymon Tomtała
motocross, KM Szczecin
7484głosy -
Lena Klimaszewska
pływanie, MUKS TUREKin pływa
4115głosów -
Milan Lammel
piłka nożna, Fotball Academy Leszno
2905głosów -
Antonina Maćkiewicz
karate tradycyjne, Karate Klub Gdynia
2455głosów -
Marcelina Wojciul-Bogucka
jeździectwo skoki, UKJ Bukowiec Świdwin
1706głosów -
Wiktoria Majek
lekkoatletyka, LKS Koluszki
848głosów -
Daria Górnicka
piłka siatkowa, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
765głosów -
Igor Polak
karting, Igor Polak Kart Driver, Bartsch Racing Academy, Rzeszów
700głosów -
Mateusz Witkowski
tenis ziemny, Start Łódź
349głosów -
Stanisław Osowski
piłka nożna, KS Wierzyca Decka Pelplin
345głosów -
Jan Butrym
miniżużel, Guks Speedway Wawrów
259głosów -
Bartosz Gotner
jeździectwo - skoki przez przeszkody, WKJ Lublin SJ Piker
225głosów -
Dominik Krzyśków
kolarstwo, Jegg DJR Academy
220głosów -
Wojciech Tabor
wyścigi motocyklowe, Automobilklub Śląski
200głosów -
Mateusz Sowiński
piłka nożna, WKS Saturn Szadzko
148głosów -
Martyna Obrocka
jazda konna - skoki przez przeszkody, KJK Solka Międzyrzecze
130głosów -
Marcel Jakubiec
koszykówka, AK Młode Żubry Białystok
105głosów -
Julia Bochenek
pływanie, IKS DSS Kraków
80głosów -
Kajetan Wyszyński
karate tradycyjne, Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
60głosów -
Aleksander Bibułowicz
piłka nożna, UKS Rodło Opole/AP Śląsk Wrocław
56głosów -
Filip Księżak
tenis ziemny, Klub Miedzeszyn
55głosów -
Mieszko Mudło
żużel, BTŻ Polonia Bydgoszcz
50głosów -
Mateusz Szykut
lekkoatletyka, KS Wisła Puławy
50głosów -
Bartosz Kownacki
enduro cross, Hawi Racing Team
30głosów -
Kaja Kurpiewska
pływanie, Butterfly Łomża
20głosów -
Wiktor Litwiński
pływanie, MUKS Unia Busko-Zdrój
10głosów -
Ksawery Szubert
piłka nożna, SMS Resovia Rzeszów
10głosów -
Aleksander Pelikański
motorsport, Ząbkowickie Stowarzyszenie Rajdowe Pelikan
8głosów -
Mateusz Draszanowski
tenis ziemny, Gdańska Akademia Tenisowa
5głosów -
Wiktor Judek
pływanie, Aquarius MOSIW Międzyrzecz
5głosów -
Filip Juszczyk
motocross, MotoMax Kielce
1głos -
Pola Wójcik
koszykówka, MKS Batory
— -
Jakub Cyl
taniec towarzyski, SKT Fabryka Tańca Joanna Grabowska
— -
Greta Kowalik
tenis stołowy, LUKS Chełmno
— -
Marek Freiwald
lekkoatletyka i armwrestling, Dąb Gaszowice oraz IkS Cieszyn
— -
Antoni Gara
piłka nożna, Gminny Klub Sportowy Obrazów
— -
Artur Ryś
pływanie, UKS Vigor Łętownia
— -
Lena Natywa
piłka nożna, LKS VIS GIDLE
— -
Aleksandra Roczon
tenis, GKS Łęczna
— -
Zuzanna Kikut
łyżwiarstwo figurowe, KŁF Skating Poznań
— -
Michał Lipiński
kolarstwo, KLKS Azalia Brzóza Królewska
— -
Krzysztof Sadowy
szermierka, Klub Szermierzy Warszawianka
— -
Liliana Kilińska
gimnastyka artystyczna, Teams Polska
— -
Aleksander Krzywicki
karate, Klub Karate Kyokushin Legnica
— -
Oskar Perdoch
motocross, CrossTeam Zielona Góra
—