Trwa głosowanie
Pozostało: 34 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Aleksandra Grześkiewicz - tel. 513585314, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Bartłomiej Dębski
Racław
58głosów -
Mirosław Pokusa
Cybinka
53głosy -
Radosław Piwek
Osowa Sień
50głosów -
Andrzej Kałek
Lutol Suchy
33głosy -
Piotr Bryk
Ogardy
27głosów -
Paulina Jastrzębska
Bogdaniec
18głosów -
Oskar Jaśkiewicz
Buczyny
13głosów -
Grzegorz Iwanicki
Staropole
11głosów -
Edward Greczyn
Długie
10głosów -
Łukasz Gala
Podośno
7głosów -
Radosław Świderski
Rogoziniec
5głosów -
Kacper Grabia
Słonów
4głosy -
Paweł Horodecki
Deszczno
2głosy -
Jakub Baczyński
Siedlnica
2głosy -
Krzysztof Pawłów
Lipie Góry
1głos -
Natalia Piwek
Wschowa
1głos -
Daria Kowalewicz
Stare Strącze
1głos -
Andrzej Pawelec
Wysoka
— -
Anna Broniewicz
Mościce
— -
Arleta Madej
Chwalęcice
— -
Bogusław Braś
Krzyszczynka
— -
Ewa i Ryszard Madalińscy
Brzozowiec
— -
Grzegorz Musialski
Deszczno
— -
Jarosław Pokusa
Bogdaniec
— -
Józef Kowalczyk
Deszczno
— -
Krystyna Kuświg
Deszczno
— -
Krzysztof Pikuła
Deszczno
— -
Krzysztof Wiśniewski
Ludzisławice
— -
Leszek Januszewski
Ciecierzyce
— -
Paweł Boniecki
Glinik
— -
Paweł Kamiński
Gostkowice
— -
Piotr Andrzejczak
Mościce
— -
Wiesław Dudek
Gralewo
— -
Andrzej Leszko
Szklarka Radnicka
— -
Jacek Biskup
Radnica
— -
Łukasz Waryas
Stary Raduszec
— -
Mariola Kozakiewicz-Nikodem
Połęcko
— -
Radosław Nikodem
Połęcko
— -
Robert Zaraza
Lubiatów
— -
Krzysztof Wałoszek
Międzyrzecz
— -
Mateusz Kozdrój
Międzyrzecz
— -
Paweł Egrowski
Jeleniegłowy
— -
Dawid Kopeć
Bonów
— -
Mariusz Bugaj
Drwalewice
— -
Piotr Zmyślony
Kolsko
— -
Waldemar Sławiński
Modrzyca
— -
Maria Weryszko
Białków
— -
Michał Pułjan
Radachów
— -
Aleksander Ławreszuk
Strzelce Krajeńskie
— -
Dariusz Wardęga
Lubiewko
— -
Paweł Grzesik
Rąpin
— -
Rafał Krupa
Przynotecko
— -
Wojciech Grabia
Słonów
— -
Andrzej Rogowski
Tursk
— -
Anna Surdyga
Sulęcin
— -
Dariusz Szkwarek
Krzeszyce
— -
Irena i Zbigniew Kryk
Gądków Wielki
— -
Jacek Cieśliński
Słońsk
— -
Bożena Schabikowska
Laski
— -
Henryk Napierała
Smardzewo
— -
Leszek Adamski
Chociule
— -
Leszek Pietrasik
Wityń
— -
Sylwia i Piotr Lemańscy
Świebodzin
— -
Teresa Sikucińska
Zbąszynek
— -
Agnieszka Woronowska-Rybka
Siedlnica
— -
Bartek Grabiński
Kandlewo
— -
Tadeusz Andrys
Wschowa
— -
Adrian Biereśniewicz
Cigacice
— -
Andrzej Spiralski
Stare Kramsko
— -
Arkadiusz Janiak
Zielona Góra
— -
Elwira Odrobna
Chwalim
— -
Henryka Szyszko
Zielona Góra
— -
Jan Tom
Nietków
— -
Maciej Świstuń
Smolno Wielkie
— -
Małgorzata Błażewicz
Nowe Kramsko
— -
Marcin Gnyszka
Głogusz
— -
Marcin Jędrzy
Podmokle Małe
— -
Mirosław Kubik
Stare Kramsko
— -
Paweł Sulatycki
Droszków
— -
Ryszard Maj
Klępsk
— -
Sławomir Czarnota
Babimost
— -
Sławomir Jarysz
Nowe Kramsko
— -
Sławomir Owczarzak
Czerwieńsk
— -
Stanisław Fabiś
Podmokle Wielkie
— -
Tomasz Jakiel
Droszków
— -
Jan Wróblewski
Szprotawa
— -
Maciej Kochmański
Stara Kopernia
— -
Roman Tymczyszyn
Iłowa
— -
Wanda i Czesław Towpik
Mycielin
— -
Andrzej Szczepaniec
Lutol
— -
Joanna Wiśniowska
Trzebiel
— -
Zdzisław Kulpa
Marszów
— -
Szymon Grabiński
Kandlewo
— -
Michał Brzechwa
Konradowo
— -
Leszek Laskowski
Kamień Wielki
—