Po prostu zlekceważyły rywalki

W inauguracyjnym spotkaniu drugiej ligi sulechowianki zaprezentowały się bardzo słabo. W Słupsku nie ugrały nawet seta.

Nasze szybko uzyskały kilkupunktową przewagę i kontrolowały spotkanie. Niestety, przy stanie 19:16 dla Zawiszy coś się zacięło. Rywalki dogoniły i wyszły na prowadzenie. Sulechowianki fatalnie serwowały i nie były w stanie wyrównać. W drugim secie zupełnie oddały pole miejscowym i poległy. W ostatniej partii było podobnie.

- To był bardzo słaby mecz - mówił trener Mieczysław Puchalski. - Dziewczyny poczuły się zbyt pewnie w pierwszym secie i po prostu zlekceważyły rywalki, co się srodze zemściło. Fatalnie serwowały, słabo prezentowały się w przyjęciu i ataku. Jestem zawiedziony.

CZARNI SŁUPSK - ZAWISZA SULECHÓW 3:0 (26:24, 25:14, 25:21)
ZAWISZA: Bielińska, Gruchot, Więcek, Bugajak, Guzowska, Witkowska, Chodorowska (libero) oraz Nowak, Raczyńska, Zygartowicz, Pudzianowska, Kędziora.