Stal odniosła zwycięstwo nad GKS-em i pozostała liderem [ZDJĘCIA]

Alan Rogalski
Stal Gorzów wygrała dwiema trafieniami z drugim w tabeli II ligi Grupy Pomorskiej GKS-em Żukowo. Artur Szymczak
W pojedynku na szczycie Stal Gorzów wygrała dwoma trafieniami z drugim w tabeli II ligi grupy pomorskiej GKS-em Żukowo. Początek należał do gości - w 11 min prowadzili 7:3 - ale z każdą upływającą minutą gorzowianie grali coraz lepiej i na przerwę schodzili z jednobramkową stratą. Rozstrzygnięcie zapadło między 43 a 47 minutą. Przy stanie 19:19 podopieczni trenera Janusza Szopy rzucili 4 bramki z rzędu i bezpieczną przewagę utrzymali do końca. Stal Gorzów - GKS Żukowo 27:25 (13:14) Stal: Nowicki, Szot - Zając 8, Stupiński M. 6, Kłak 5, Baraniak 3, Książkiewicz i Śramkiewicz po 2, Góral 1, Kminikowski, Kubacki, Chudy, Bartnik, Stupiński K., Gałat i Polak po 0. GKS: Najwięcej bramek - Steege 5, Adamczyk, Marciniak i Babieracki po 4.