Stelmet Zielona Góra pokonany. To już ostatnie podrygi mistrzów? (wideo)

(eska, paw)
Tomasz Gawałkiewicz
Koszykarze Stelmetu Zielona Góra w czwartek we własnej hali ulegli PGE Turowowi Zgorzelec 75:81 i w finale do czterech zwycięstw przegrywają już 1:3. Jeszcze jedna porażka i stracą tytuł mistrza Polski.
Aaron Cel

Tatuaże koszykarzy Stelmetu Zielona Góra

We wtorek Stelmet wygrał po dramatycznym meczu 93:92. Żeby wyłonić zwycięzcę, potrzebna była dogrywka, w której decydujące punkty zdobył Łukasz Koszarek z linii rzutów wolnych na 0,3 s przed końcem.

W czwartek koszykarze z Zielonej Góry mieli iść za ciosem. I szli. Do przerwy prowadzili 43:39. Ale w trzeciej kwarcie roztrwonili całą przewagę i przed decydującą odsłoną przegrywali jednym punktem. W kluczowych minutach więcej dojrzałości pokazali goście ze Zgorzelca. Po dziewięciu "oczkach" z rzędu Filipa Dylewicza, Tony'ego Taylora i Michała Chylińskiego odskoczyli na 71:64 i już nie pozwolili się dogonić.

Zapraszamy na relację online live na naszym portalu. Początek o godz. 18.30.