MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Świebodzin - Martwy Ciąg w Underground. Weronika Ganczarska i Szymon Borkowski zwycięzcami rywalizacji wśród siłaczy

Wiesław Zdanowicz
Wiesław Zdanowicz
Pierwsze zawody w Martwym Ciągu - Świebodzin, Siłownia Underground
Pierwsze zawody w Martwym Ciągu - Świebodzin, Siłownia Underground Wiesław Zdanowicz
W poprzednią niedzielę, 8 grudnia, w siłowni Szczepana Krzesińskiego Underground przy ul. Jeziorowej w Świebodzinie odbyły się pierwsze zawody w Martwym Ciągu. Uczestnicy otrzymali dyplomy i puchary, a także satysfakcję z rywalizacji w zacnym gronie. Najsilniejszych w bliższej i dalszej okolicy.

Znamy najsilniejszych wśród siłaczy!

Do udziału w zawodach zgłosiła się mocna ekipa: trzy silne panie i ośmiu odważnych mężczyzn. Na szczęście, odbywały się w oddzielnych kategoriach. Kibicami byli uczestnicy indywidualnych zajęć na siłowni, mający profesjonalne wyobrażenie o rozgrywanej konkurencji. Impreza przebiegała w sympatycznej atmosferze.

Zawody sprawnie prowadzili Iza Pokrywka (jako gospodarz wydarzenia odstąpiła od startu) i Szczepan Krzesiński (sędzia główny, organizator rywalizacji).

Oficjalne wyniki konkurencji Martwy Ciąg

Kobiety: 1. Weronika Ganczarska - 71 pkt. (95 kg), 2. Emilia Sawicka - 70 pkt. (95 kg), 3. Barbara Sztegner - 51 pkt. (70 kg)
Mężczyźni: 1. Szymon Borkowski - 240 kg, 2. Krzysztof Wieromiej - 210 kg, 3. Kornel Ozimek - 220 kg, 4. Mikołaj Hartwich - 220 kg, 5. Michał Bieniek - 175 kg, 6. Paweł Kluczkiewicz - 150 kg, 7. David Rogala - 165 kg, 8. Tomasz Ziara - 180 kg. Gratulujemy!

Po oficjalnie zakończonej rywalizacji przyjaciele zaskoczyli w kuluarach Szczepana Krzesińskiego, któremu złożyli życzenia i wręczyli puchar samodzielnie wykonany przez jednego z kolegów.

Więcej wiadomości w tygodniku papierowym „Dzień za Dniem” lub na www.prasa24.pl. Aktualny numer w każdą środę.**Zajrzyj też na Facebooka Dzień za Dniem**

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Studio Euro odc.4 - PO AUSTRII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska