Świetny mecz Lewandowskiego (wideo)

(szyly)
flickr.com
Polacy znów rządzą w Borussii Dortmund. Robert Lewandowski zdobył dla niemieckiego klubu dwie bramki, a Jakub Błaszczykowski zanotował asystę i wywalczył rzut karny w meczu z Greuther Fuerth (3:1).

Lewandowski wpisał się na listę strzelców już w 3 minucie. Następną bramkę zdobył w 15 - wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Jakubie Błaszczykowski. Kapitan naszej reprezentacji wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji. Na boisku przebywał 83 minuty. Lewandowski i trzeci z Polaków w Borussii - Łukasz Piszczek - rozegrali pełne 90 minut.

Po kontuzji wraca też Wojciech Szczęsny, który znów stanął w bramce Arsenalu Londyn. Podopieczni Arsene Wengera wygrali w derbach Londynu z Tottenhamem 5:2.