9 z 109
Piłkarki TKKF Stilon, w ostatniej kolejce pierwszej ligi w...

Piłkarki TKKF Stilon, w ostatniej kolejce pierwszej ligi w grupie północnej, uległy w sobotę, 27 maja w Gorzowie Błękitnym Stargard 2:5. Bramki dla naszych zawodniczek zdobywała Paulina Kłosińska w pierwszej połowie i Wiktoria Radkiewicz w drugiej połówce. Wynik mógłby być wyższy, ale bardzo dobrze w bramce gorzowianek zaprezentowała się Emilia Kisiel, na co dzień grająca w polu. Nominalna napastniczka m. in. obroniła rzut karny.

10 z 109

11 z 109

12 z 109

WsteczDalej

Posypały się kary za niedoszły mecz Stal-GKM. Żużlowcy dostali ponad pół mln zł kary