Udany debiut siłaczy z Międzychodu. Zdobyli aż trzy medale!

Dariusz Brożek
Aż dwa medale wywalczył w Nowym Mieście Łukasz Świątek - złoto w kat. do 78 kg oraz srebro w kat. open. fot. Archiwum klubu
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Wilki mają na koncie pierwsze sukcesy. Z VII Mistrzostw Polski w Siłowaniu na Ręce w Starym Mieście wrócili z trzema medalami.

Podczas mistrzostw w Nowym Mieście rekordzistą okazał się Łukasz Świątek, który wywalczył złoty krążek w kat. do 78 kg oraz srebro w kat. open. Jego kolega Marcin Grudziński przyjechał do rodzinnego miasta ze srebrnym medalem w kat. do 95 kg.

Międzychodzianie startowali w kategorii "Debiuty". Klub armwrestlingu, czyli mocowania na ręce, powstał zaledwie kilka tygodni temu. Trenuje w nim kilkanaście osób, w tym również panie. Spotykają się w piątki od 17.00 do 20.00 w siedzibie Klubu Integracji Społecznej przy ul. Słowackiego. Zapraszają tam mieszkańców.