W ciągu kilku chwil jeden kierowca złamał kilka przepisów drogowych

Redakcja
Kierowca nie przejmował się tym, że nie wolno przekraczać podwójnej linii ciągłej
Kierowca nie przejmował się tym, że nie wolno przekraczać podwójnej linii ciągłej fot. Krzysztof Kubasiewicz
Prosta obwodnica Nowej Soli sprawia, że kierowcy wciskają mocniej pedał gazu. Był już jeden wypadek śmiertelny, ale to nie oduczyło niektórych brawurowej jazdy.

- Ten kierowca jechał jak szalony! - irytuje się pan Jarosław, który napisał do list do ,,GL''. - Wyprzedził kilka aut, każde na podwójnej linii ciągłej. Nie przejmował się, że z naprzeciwka jechały inne samochody! Bezczelnie wciskał się przed inne pojazdy. Taki wariat jeszcze kogoś zabije, a sam przeżyje... - oburza się pan Jarosław.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak jeżdżą kierowcy na obwodnicy. Nie musieliśmy długo czekać. Szybko znalazł się kierowca, który w krótkim czasie złamał kilka przepisów. Przekroczenie podwójnej linii ciągłej, nadmierna prędkość - to jego główne przewinienia. Co gorsza, takich kierowców widzieliśmy kilku. Widocznie mało już kto pamięta, że zaledwie dzień po otwarciu obwodnicy, w zderzeniu czołowym zginęła 29-letnia kobieta.

Wideo

Komentarze 20

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Brak dawców a Oni są pierwszymi tylko dlaczego narażają innych i pozbawiaja ich życia.
Takich cwaniaczków ja ich nazywam"słoma im wystaje z butów" nie brakuje .
Szkoda tylko że ludzie nie zgłaszaja na policję a ta nie interweniuje na drogach .
Takie zgłoszenie powino na policji być sygnałem o zagrożeniu na następnym odcinku drogi
i zatrzymanie takiego delikwenta z adnotacja do danych
a następne przewinienie to mandat ale już podwójna kara.
Na pewno da to im do myślenia i uratuje kierowców którzy przestrzegają przepisów
a niestety przez takich są pozbawieni życia.

r
rafi

jechałem kilka dni temu z zielonej i było pusto więc troche chciałem sprawdzić mojego vana ....150 leciutko , i trafiłemna TICO,ładnie leciał nie usunął sie bo nie było powodu z przodu pusto...ja go biorę i widzę z tyłu nadlatuje espace ten najnowszy...w momencie wyprzedzania przezemnie tico 150kmh ...espace wyprzedza nas razem pasem awaryjnym naprzeciwnym i trąbi jak szalony!!!! myślę ze miał koło 180 lekko....szkoda ze tego nie nagrałem ...cóz idiotów nie brakuje.ale od tej pory nie bede korzystał z obwodnicy. to jest cyrk!.

p
pol...
W dniu 09.10.2008 o 14:40, expres napisał:

kto pyta nie błądzi, a ja mam na takie gadżety i inne dobry antyradar za 2000 pln, i co zatkało kakao?


expres... Taki idiota jak ty... brak słów. Każdy tzki pajac ma w Polsce przypisane sobie drzewo... a wtedy sprzęt za2000 możesz sobie w d... wsadzić...
p
pol
W dniu 09.10.2008 o 14:40, expres napisał:

kto pyta nie błądzi, a ja mam na takie gadżety i inne dobry antyradar za 2000 pln, i co zatkało kakao?

X
XXP

Expresik ,życzę Ci z twoimi gadzetami za 2000 zł czołowego spotkania ze spychaczem na drodze {ale tylko w twoim śnie}.A nawiasem mówiąc to Ty chyba nigdy za kierownicą nie siedziałeś,chyba że ci tatuś pozwolił posiedzieć na podwórku.Życzę dużo zdrówka bo Ci jest potrzebne.

c
cep003

Wszystkich akwizytorków ,pardon PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH usunąć z dróg!!!!!!!!!!!!!Zabrać im bryki i komóry i do roboty na polu!!!!!!!!1

V
Vater
W dniu 09.10.2008 o 14:40, expres napisał:

kto pyta nie błądzi, a ja mam na takie gadżety i inne dobry antyradar za 2000 pln, i co zatkało kakao?



Uwaga, burak, wies, sloma!! Zalosny z ciebie pajacyk, ot takie nic nie warte stworzenie. Leczeniem kompleksow zajmuja sie psychologowie. Moze do nich powinienes sie udac, zamiast beczec na tym forum. Acha, ten "antyradar za 2000" to mnie zatkal:) Jakie gadzety jeszcze masz? Cos sado-macho? czy jakies klocki Lego? Moze kaganiec na twarzy? Bo z tym twoim poziomem testosteronu to powinni cie bliscy na smyczy trzymac.
e
expres
W dniu 09.10.2008 o 14:19, xela napisał:

Mam zapytanie, co robią urzędnicy/ przepraszam u nas władza/? Dostali wideoradary, suszarki i inne gadżety po to aby takich EXPRESÓW co to im się zwoje mózgowe wyprostowały wyłapywać. Szkoda słów


kto pyta nie błądzi, a ja mam na takie gadżety i inne dobry antyradar za 2000 pln, i co zatkało kakao?
x
xela
W dniu 09.10.2008 o 13:55, expres napisał:

nieżle to masz z zawiści Mózg poskręcany baranie jeden.


Mam zapytanie, co robią urzędnicy/ przepraszam u nas władza/? Dostali wideoradary, suszarki i inne gadżety po to aby takich EXPRESÓW co to im się zwoje mózgowe wyprostowały wyłapywać. Szkoda słów
T
TomSno

No przecież się spieszył do banku bo jest kryzys. Ciekawe czy chociaż ustalą kto jechał bo reklamę zrobił ! Brawo

e
expres
W dniu 09.10.2008 o 13:39, ~kierowca~ napisał:

"expres" ty kretynie co ma pensja urzędnika do jazdy samochodem, jak chcesz sobie poszaleć to jedź idioto na tor i tam sobie szalej a nie na drogach publicznych, widać że nie jeździłeś za granicą bo tam mandaty nie są niskie za takie wyczyny na drodze i nawet twoja "ogromna pensja" by nie starczyła żeby za za nie zapłacić, swoją wypowiedzią udowadniasz jaki próżny jesteś i jak płytki masz umysł bo właśnie przez takich ludzi jak ty ginie tyle niewinnych ofiar wypadków, to przez taką głupotę tak się jeździ jak się jeździ po polskich drogach (co chwile jakiś wypadek i jakieś ofiary śmiertelne), jak chcesz się bezmózgowcu zabić to strzel sobie w ten głupie łeb a nie narażaj innych użytkowników drogi.


nie pensyjka , a posadka. a propo pensyjki to ma tyle ze lanosikiem za bardzo nie poszalejesz ha, rozumiesz kartoflu?
e
expres
W dniu 09.10.2008 o 13:37, Życzliwy napisał:

Jasne, niech jadą. Jak najszybciej.Takim debilom życzę długiej śmierci w poskręcanych samochodach....Oby tylko niewinni nie cierpieli bo tak niestety bywa często.I koniec komentarzy: och jak go szkoda.. He He He


nieżle to masz z zawiści Mózg poskręcany baranie jeden.
e
expres
W dniu 09.10.2008 o 13:38, Kierowca bombowca napisał:

Ty, express-tumanie! Co to znaczy wg ciebie jazda dynamiczna? 120km/h przy obowiązującej 90, do tego wyprzedzanie na ciągłej i zmuszanie kierowcow z przeciwka do zjeżdzania na bok?! Obyś kiedyś trafił z przeciwka na takiego samego durnia jak ty, to moze po przetrąceniu kręgosłupa w wypadku nauczyłbyś się szacunku do innych.


chyba takie ćwoki jak ty te ciągłe linie pomalowali na drogach, pełno jest ich na drogach wogóle nieuzasadnionych, a po drugie fakt do kościółka to wystarczy i 90-ką popędzić tam czarni nie nakrzyczą za spóźnienie he he
~kierowca~
W dniu 09.10.2008 o 12:28, expres napisał:

ty głupi urzędasie z cienką pensyjką na państwowym wikcie , raczej przedst handl nie siedzi teaz przed kompem i pisze . a po drugie z twoim rozumem to i tak bys nie dostał pracy w żadnej takiej firmie. a po trzecie to lubię jazdę energiczną i zaznaczam swoim autem tumanie


"expres" ty kretynie co ma pensja urzędnika do jazdy samochodem, jak chcesz sobie poszaleć to jedź idioto na tor i tam sobie szalej a nie na drogach publicznych, widać że nie jeździłeś za granicą bo tam mandaty nie są niskie za takie wyczyny na drodze i nawet twoja "ogromna pensja" by nie starczyła żeby za za nie zapłacić, swoją wypowiedzią udowadniasz jaki próżny jesteś i jak płytki masz umysł bo właśnie przez takich ludzi jak ty ginie tyle niewinnych ofiar wypadków, to przez taką głupotę tak się jeździ jak się jeździ po polskich drogach (co chwile jakiś wypadek i jakieś ofiary śmiertelne), jak chcesz się bezmózgowcu zabić to strzel sobie w ten głupie łeb a nie narażaj innych użytkowników drogi.
K
Kierowca bombowca

Ty, express-tumanie! Co to znaczy wg ciebie jazda dynamiczna? 120km/h przy obowiązującej 90, do tego wyprzedzanie na ciągłej i zmuszanie kierowcow z przeciwka do zjeżdzania na bok?! Obyś kiedyś trafił z przeciwka na takiego samego durnia jak ty, to moze po przetrąceniu kręgosłupa w wypadku nauczyłbyś się szacunku do innych.

Dodaj ogłoszenie