5/6
To czego nie można Polakom zarzucić, to niezłego rozpoczęcia...

Start niezły, ale im dalej w las...

To czego nie można Polakom zarzucić, to niezłego rozpoczęcia meczu, a także drugiej połowy. Gra wyglądała wtedy całkiem, całkiem, można było mieć nadzieje na dobry wynik (może i by tak było, gdyby nie czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka). Kłopot w tym, że po 10-15 minutach zespół zdejmuje nogę z gazu i zaciąga hamulec ręczny.

6/6
Polscy piłkarze trafili na listy rekordów mistrzostw Europy....

Rekordziści

Polscy piłkarze trafili na listy rekordów mistrzostw Europy. Po cichu liczyliśmy, żeby tak było, ale nie w taki sposób. Wojciech Szczęsny został pierwszym bramkarzem w historii mistrzostw Europy, który strzelił samobója. Z kolei Grzegorz Krychowiak został pierwszym piłkarzem z czerwoną kartką podczas Euro 2020. To także drugi raz w historii Euro, że drużyna w jednym meczu traci gola samobójczego i zawodnika.

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczPrzejdź na i.pl

Majówka 2024 u Pudełka w Iłowej! Ale tam jest pięknie!

Polecamy

Kosmiczna oprawa po porażce Nadala. Godne pożegnanie legendy w Madrycie [GALERIA]