1/16
Aldemed SKM Zastal Zielona Góra wygrał pierwszą kwartę,...

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra wygrał pierwszą kwartę, imponując skutecznością w ataku

2/16
Jest zdenerwowanie, można powiedzieć, że frustracja. Rywal...

Jest zdenerwowanie, można powiedzieć, że frustracja. Rywal 31 razy staje na linii rzutów wolnych, a my 7 - wyliczał Dawid Mazur, trener Aldemedu SKM Zastalu Zielona Góra

3/16
W trzeciej kwarcie Aldemed SKM Zastal wciąż grał ambitnie i...

W trzeciej kwarcie Aldemed SKM Zastal wciąż grał ambitnie i dzielnie walczył. Młodzi zielonogórzanie przed decydującą odsłoną tracili do rywala tylko 8 punktów - 61:69

4/16
Zabrakło nam doświadczenia i co mecz będę to powtarzał -...

Zabrakło nam doświadczenia i co mecz będę to powtarzał - podkreślił Dawid Mazur, trener Aldemedu SKM Zastalu Zielona Góra

Dalej

Szef z klasą - wspomnienia pracowników "GL" o Mirosławie Rataju, redaktorze naczelnym

Dość czekania! Po trzech latach wracają lubuskie derby!

W Stanowicach na żużlu ścigają się dzieci. Później rosną z nich mistrzowie świata