Wystartował Puchar Ekstraligi 250cc. W Lesznie całe podium dla Stali Gorzów!

Jarosław Miłkowski
Cykl Pucharu Ekstraligo 250cc składa się z ośmiu turniejów - po jednym na torze każdego ekstraligowego klubu. Facebook/Stal Gorzów
W poniedziałek 24 kwietnia w Lesznie rozgrywana była pierwsza runda Pucharu Ekstraligi 250cc. Pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy Stali Gorzów. Wygrał Mikołaj Krok przed Filipem Bęczkowskim i Denisem Andrzejczakiem.

Trzech stalowców na podium? To nie zdarza się rzadko. Po raz ostatni taka historia miała miejsce podczas Grand Prix w Gorzowie. Teraz taka sytuacja zdarzyła się w Lesznie. Na tamtejszym stadionie im. Alfreda Smoczyka w poniedziałek 24 kwietnia rozgrywana była pierwsza runda Pucharu Ekstraligi 250cc. To zawody dla zawodników w wieku 13-16 lat, którzy startują na silnikach o pojemności 250 cm.

Trzej młodzi stalowcy nie tylko byli w czołówce zasadniczego turnieju, ale również zajęli trzy pierwsze miejsca w biegu finałowym. Wygrał w nim Mikołaj Krok przed Filipem Bęczkowskim i Denisem Andrzejczakiem.