Zamknij

Gazeta Lubuska

Zderzenie aut w Zielonej Górze. Kobieta w ciąży odwieziona do szpitala

kolizja, Zielona Góra

Piotr Jędzura

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze w Zielonej Górze

Duża kraksa zdarzyła się we wtorek,10 stycznia, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze w Zielonej Górze. Zderzyły się trzy samochody. Do szpitala została przewieziona kobieta w ciąży.

Potężna kraksa miała miejsce we wtorek, 10 stycznia. Sprawca zderzenia, kierujący oplem astrą, na skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego wjechał na czerwonym świetle. – Ustaliliśmy to dzięki zapisowi z monitoringu – mówi kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Opel jechał w kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na skrzyżowaniu uderzył w volkswagena transportera, który jechał w kierunku Zacisza. Transporter po uderzeniu wpadł na matiza, który jechał z Zacisza w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia ratunkowego. Jedna osoba, ciężarna kobieta została przewieziona do szpitala. – Na szczęście już wiemy, że nic się jej nie stało – mówi kom. Szuda.

Sprawca zderzenia, kierujący astrą dostał mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji. Na skrzyżowaniu długo byłby utrudnienia w ruchu.

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/swiebodzin/g/jechali-do-pracy-smierc-podczas-manewru-wyprzedzania,11663759,22182767/

Zobacz też: Karambol pod Iłową. Zderzyły się trzy ciężarówkiNajnowsze wiadomości

reklama

Polecamy