Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ma swoich najlepszych...

    Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ma swoich najlepszych zawodników [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

    Zdjęcie autora materiału
    Alan Rogalski

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ma swoich najlepszych zawodników [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]
    1/57

    Przejdź do
    galerii zdjęć

    ©Alan Rogalski

    W piątek 8 lutego w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Stanisławskiego w Gorzowie odbył się tradycyjny plebiscyt na najlepszego i najpopularniejszego sportowca.
    Najlepszymi zawodnikami zostały wioślarki AZS-u AWF Gorzów Weronika Kaźmierczak i Aleksandra Rojek. - Tak jak mówił nasz trener Piotr Basta, nie da się nas rozdzielić, bo niemal przez całą naszą karierę pływamy ze sobą razem. I to wspólnie osiągamy sukcesy - mówiła Kaźmierczak.

    Rojek dodała, że to przebywanie ze sobą ma. - Z dogadywaniem jest u nas różnie. Bywają takie dni, że nieraz nie możemy na siebie patrzeć, ale kiedy są zawody i walczymy o jak najwyższą lokatę, to zawsze razem - powiedziała wioślarka, która z Kaźmierczak się-gała po medale juniorskich mistrzostw Polski i reprezentowała kraj na arenie światowej.



    Oto pełne wyniki: 10.
    Tomasz Szypiórkowski (kajakarz Admiry), 9. Wiktoria Skowrońska, 8. Agata Miciak (obie pływaczki MKP_Słowianka), 7. Martyna Jankowska (wioślarka AZS_AWF), 6. Adrian Zychowicz (kajakarz G`Power), 5. Sandra Kowalak (wioślarka AZS AWF), 4. Dominik Wawer (kajakarz G`Power), 3. Olga Rzeszewska (lekkoatletka ALKS AJP), 1.-2. Kaźmierczak i Rojek.

    Najlepszym trenerem uznano szkoleniowca piłkarzy wodnych Alfy Sebastiana Żabskiego, za to najpopularniejszym wybrano kajakarza Admiry Piotra Skibińskiego, który wyprzedził Przemysława Brończyka z Alfy i Rzeszewską.



    Ekstraklasa w serwisach regionalnych:
    Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

    Ligi zagraniczne w serwisach regionalnych:
    Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

    Alan Rogalski
    Obserwuj autora tekstu na Twitterze

    Chcesz na bieżąco śledzić sportowe newsy z Ziemi Lubuskiej, Polski oraz świata? Polub naszą stronę na Facebooku!

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63