5/52
Zielonogórska Wataha przegrała w ekstraklasie futbolu...

Porażka Watahy w ostatnich sekundach meczu. Zielonoogórzanie nie zagrają w play offach

Zielonogórska Wataha przegrała w ekstraklasie futbolu amerykańskiego z zespołem Towers Opole 38:41.

Goście po pierwszej kwarcie wygrywali 6:0, potem zielonogórzanie ich doszli i objęli prowadzenie. Wydawało się, że sukces
mają na wyciągnięcie ręki bo na niecałą minutę przed końcem wygrywali 38:34. Gospodarze stracili jednak niespodziewanie piłkę i rywale zdobyli decydujące punkty. Ta porażka dała opolanom awans do play off. Zielonogórzanie już nie mają na to szans. Przed nimi jeszcze jeden mecz w Krakowie z zespołem Kings.