Zielonogórscy akademicy doczekali się drugiego zwycięstwa w tym sezonie

(eska)
AZS UZ zwyciężył drugi raz w sezonie
AZS UZ zwyciężył drugi raz w sezonie Biscione/sxc.hu
W sobotę przed własną publicznością pokonali Pogoń Oleśnica i dźwignęli się o jedną pozycję w tabeli drugiej ligi.

AZS UZ ZIELONA GÓRA - POGOŃ OLEŚNICA 27:25 (16:10)

AZS UZ: Kawęcki, Wołk - Kociszewski 9, Jakób 5, Gałach i Wittke po 3, Karp, Ratajczak i Skrzypek po 2, Kłosowski 1, Góral, Książkiewicz, Nogajewski, Radny, Walkowiak.

- Bardzo dobra w naszym wykonaniu była pierwsza połowa - ocenia Józef Grzegorczyn, kierownik AZS-u UZ-u. W 13 min gospodarze prowadzili 9:3. Dziesięć minut później, po bramkach Pawła Jakóba i Michała Skrzypka, przewaga wzrosła do 15:7.

I całe szczęście, że przed przerwą akademicy wypracowali sobie taką zaliczką, bo w drugiej odsłonie zagrali już znacznie słabiej. Ale obronili cenne dwa punkty i to liczy się najbardziej.