Znamy już ceny biletów na derby Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

(vp)
Udostępnij:
Na tę informację czekali wszyscy lubuscy kibice. We wtorek dowiedzieliśmy się ile fani będą musieli zapłacić za obejrzenie na żywo niedzielnego meczu derbowego.

Ceny biletów:
40 zł normalny,
35 zł ulgowy,
10 zł dziecięcy.

Bilety ulgowe będą przysługiwały dzieciom i uczącej się młodzieży do 24. roku życia włącznie (urodzeni w 1986 r. i młodsi) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
Bilety dziecięcy przysługuje dzieciom do 7. roku życia.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona od środy 12 maja od godziny 14.00.

Mecz rozpocznie się 16 maja o godz. godz. 18.00.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 28

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

~kibic~
W dniu 12.05.2010 o 13:33, Bernie napisał:

Następny, który uważa, że informatyk odpowiada za wprowadzanie danych na stronę. Gdzie się jeszcze tacy ludzie uchowali.


rzeczywiście najważniejsze w tej kwesti jest to czy winny jest informatyk czy "osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony internetowej niekoniecznie bedąca informatykiem". Jak zwał tak zwał ale wiadomo że ten kto redaguje stronę Falubazu naraża klub na straty przez niepublikowanie najważniejszych informacji. Kibice są zdezorientowani bo nie wiedzą gdzie kupić bilety.Dla ułatwienia nazwałem go "informatykiem" ale widać Berniego to mocno uraziło. Widać nie masz innych problemów i w związku z tym Ci gratuluję.Kibic ( nie wiem jak się uchowałem i gdzie)
B
Bernie
W dniu 12.05.2010 o 12:16, ~KIBIC~ napisał:

O wszystkim mozna przeczytać tylko nie o takim "nieistotnym" problemie jak to gdzie kupić bilety na niedzielne derby. Informatyka odpowiedzialnego za stronę wypierd....ł bym na zbity pysk. Przecież klub żyje z biletów.



Następny, który uważa, że informatyk odpowiada za wprowadzanie danych na stronę. Gdzie się jeszcze tacy ludzie uchowali.
~Tomek~
W dniu 11.05.2010 o 18:40, ~PAblo~ napisał:

No ok,cena ceną,ale w jakich punktach jest prowadzona sprzedaż?



Witam,

bilety można nabyć m.in. w Biurze Podróży ELDORADO przy ul. Kupieckiej 21 :-)

pozdr.
~KIBIC~
Super strona internetowa. O wszystkim mozna przeczytać tylko nie o takim "nieistotnym" problemie jak to gdzie kupić bilety na niedzielne derby. Informatyka odpowiedzialnego za stronę wypierd....ł bym na zbity pysk. Przecież klub żyje z biletów. Co któryś kibic machnie reką i nie pójdzie na derby jak będzie miał problemy z zakupem biletu. Wczoraj chciałem kupić bilety w sklepie muzycznym na Niepodległości w ZG.Pan oinformował mnie że zrezygnowali ze sprzedawania biletów. Dzisiaj chciałem kupić bilety u optyka w Suelchowie gdzi też dowiedziałem się że nie prowadzą już sprzedaży. Przypadkowo na targowisku w Sulechowie dowiedziałem się że sprzedają bilety w sklepie sportowym w Sulechowie. M<ało brakowało a dałbym sobie spokój. Kto odpowiada za markerting w Falubazie ?
o
oj
Ale slyszalem ze TOP OPTYK w NS zrezygnowal z biletów i chce wiedziec czy sa gdzies indziej w NS.Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców Falubazu

Nie siej fermentu, w NS dostaniesz bilety na Falubaz
~PAblo~
Ale slyszalem ze TOP OPTYK w NS zrezygnowal z biletów i chce wiedziec czy sa gdzies indziej w NS.Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców Falubazu
G
Gość
W dniu 11.05.2010 o 21:05, ~Tomek~ napisał:

W tych samych co zawsze


a jak kaot s1wszy raz? to skad ma wiedziec? w mysiej norze Ci powiem
~Tomek~
W dniu 11.05.2010 o 18:40, ~PAblo~ napisał:

No ok,cena ceną,ale w jakich punktach jest prowadzona sprzedaż?


W tych samych co zawsze
G
Gość
po co wogole dyskusja kto jest lepszy? Stal czy Falubaz?
tabela mowi wszystko

Caelum Stal Gorzów
miejsce: 1
mecze 4
punkty 7
bilans +19

Falubaz Zielona Góra
miejsce: 8
mecze 4
punkty 0
bilans -57

Stal jest w tym sezonie nie do pokonania. a falubaz nie jest w stanie wygrac nawet z najslabszym przeciwnikiem. trzeba sie z tym pogodzic. ogolnei zuzla nie ogladam, wiec wisi mi kto wygra. ale po co sie sadzic i mowic ze falubaz de best itp? troche pokory panowie (i panie).
w zeszlym sezonie szacun - falubaz mistrzem. w tym niestety trzeba sie przyzwyczaic do rzeczywistosci
G
Gośka20
ehhhh jasne....;/
~PAblo~
No ok,cena ceną,ale w jakich punktach jest prowadzona sprzedaż?
G
Gość
Ale żenada, rok temu jak Falubaz wygrywał to było cacy nawet po 70zl w tamtym roku było za derby i nikt nie marudził że drogo, a jak teraz przegrywaja to raptem bilety za drogie , bo pół stadionu zamkniete.... D**A jesteście a nie KIBICE!!! ja tam ide na mecz nawet jak dostana łomot trudno...
G
Gość
W dniu 11.05.2010 o 17:08, ~LEON~ napisał:

SZUKAJĄ IDIOTÓW . PARU DEBILI ZNAJDĄ !


ZNAJDĄ PRAWDZIWYCH KIBICÓW NAWET ZE TAKIE DROGIE BILETY I BĘDZIE ICH KOMPLET NAS
G
Gość
W dniu 11.05.2010 o 17:35, Gość napisał:

NA DOBRE I NA ZŁE!! 2 LATA TEMU OD GORZOWA ZACZELIŚMY WYGRYWAĆ A WY JUŻ ICH SKREŚLACIE


JA MAM KARNET I NA DERBY Z CHĘCIĄ PRZYJADE I NIEŻAŁUJE ŻE GO MAM BO NIE MUSZE BULIĆ TERAZ I SPOKOJNIE SOBIE POJADĘ NA MECZYKA
G
Gość