Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Aaaaaaby się zareklamować - czyli krótki poradnik o tym, jak i gdzie nadać ogłoszenie, kupić reklamę, zlecić nekrolog w czasie #zostańWdomu

Marzena Gruszczyńska
pickpik.com
pickpik.com
Utknęliśmy w domach, podobnie jak większość z Was, ale nadal pracujemy na pełnych obrotach. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasze salony/sypialnie/kuchnie stały się naszymi tymczasowymi biurami. Poniżej znajdziecie informacje, w jaki sposób zlecić ogłoszenie, nekrolog lub kupić reklamę.

Ogłoszenia drobne i komunikaty

Aby nadać ogłoszenie drobne lub komunikat najlepiej zadzwonić po informacje o cenach i możliwych najbliższych terminach emisji do Anny Stępień tel. 512 212 994 (Zielona Góra i południe województwa) lub Agaty Troszczyńskiej tel. 510 026 986 (Gorzów i północ województwa). Koleżanki pracują w domach, ale mają dostęp do wszystkich programów potrzebnych do emisji ogłoszeń, nekrologów czy kondolencji. Pamiętajmy jednak, aby dzwonić w godzinach od 8.00 do 16.00.
Jeśli nie możecie się dodzwonić, nie denerwujcie się – pomyślcie, że takich, jak Wy dzwoniących może być więcej. Jeśli macie już gotową treść ogłoszenia, wyślijcie ją mailem na adres:
[email protected] (Zielona Góra i południe województwa)
lub
[email protected] (Gorzów i północ województwa).

Dobrze by było, gdybyście napisali kiedy ma się ukazać ogłoszenie lub/i ile razy. Koniecznie podajcie swoje dane do wystawienia faktury i na wszelki wypadek numer telefonu – wtedy będzie można szybciej doprecyzować podane przez Was informacje. Zwrotnie otrzymacie maila z fakturą pro-forma, na której będzie określona treść ogłoszenia, podane daty emisji oraz wartość zleconego ogłoszenia. Na fakturze pro-forma będzie podany numer konta, na który należy przelać odpowiednią kwotę pieniędzy. Po dokonaniu przelewu potrzebne będzie potwierdzenie, które należy zwrotnie odesłać. Na podstawie dowodu wpłaty ogłoszenie ukaże się w gazecie oraz otrzymacie fakturę VAT.

Nekrologi

W przypadku zlecenia nekrologu potrzebny będzie skan lub zdjęcie aktu zgonu (zdjęcie może być zrobione telefonem), taki dokument najlepiej od razu wysłać mailem [email protected] (Zielona Góra i południe województwa) lub [email protected] (Gorzów i północ województwa).
Razem z aktem zgonu wyślijcie treść nekrologu, zwrotnie otrzymacie termin, wartość oraz projekt graficzny nekrologu, a także fakturę pro-forma. Tak, jak w przypadku ogłoszenia drobnego, za nekrolog płacimy przed jego emisją, a dowód wpłaty odsyłamy zwrotnie na maila.

Kondolencje

Jeśli chcemy złożyć kondolencje na łamach gazety, postępujemy dokładnie tak samo, jak w przypadku emisji każdego innego ogłoszenia – patrz informacje wyżej.

Reklama

Jeśli nigdy wcześniej nie reklamowaliście swoich usług, a czujecie, że teraz jest właśnie ten moment – nie czekajcie, dzwońcie do naszego działu reklamy. Wszyscy nasi pracownicy urządzili się w swoich domowych biurach i są do Waszej dyspozycji. Postaramy się jak najlepiej Wam doradzić. Online i telefonicznie skroimy ofertę wg Waszych potrzeb.

Zielona Góra:
Marta Leisa – tel. 889 933 250, [email protected]
Sylwia Romankiewicz – tel. 693 476 805, [email protected]
Adam Wojewoda – tel. 510 026 801, [email protected]
Dariusz Kielar – tel. 600 264 256, [email protected]

Gorzów:
Ewa Banaszak – tel. 692 210 212, [email protected]
Monika Riske – tel. 510 026 847, [email protected]

Żary, Żagań
Ilona Dobrosiewicz tel. 510 026 518, [email protected]

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska