Ceny nad polskim morzem 2019. Po ile ryba, lody, pizza, gofry...

Michał SierekZaktualizowano 
Przegląd cen nad polskim morzem w sezonie 2019. Ile trzeba zapłacić za smażoną rybę, po ile jest ryba wędzona, ile kosztują gofry, kręcone lody, dania obiadowe... ZOBACZ na następnych zdjęciach. (Przegląd cen zrobiony został w nadmorskich kurortach w woj. zachodniopomorskim, między innymi w Rewalu, Niechorzu, Pobierowie, Trzęsaczu i Dziwnowie - w pierwszej połowie lipca). pixabay / sier (zdjęcie ilustracyjne)
Kto nad morzem nie lubi dobrze zjeść... Pogoda w pierwszej połowie lipca 2019 raczej barowa, więc właściciele nadmorskich kawiarni, restauracji, barów z rybami, zapiekankami, kebabami, itp. zacierali ręce. Jakie są ceny w tym roku? Ile zapłacimy za 100 gramów ryby? Za ile można zjeść zestaw obiadowy, po ile są gofry, lody, ryba wędzona, pizza? W galerii przegląd cen nad polskim morzem w sezonie 2019.

Przedstawione na zdjęciach ceny dań i produktów, które można zamówić nad polskim morzem, pochodzą z pierwszej połowy lipca 2019. Przegląd cen zrobiony został w nadmorskich kurortach w woj. zachodniopomorskim (w powiatach gryfickim i kamieńskim - między innymi w Rewalu, Niechorzu, Pobierowie, Trzęsaczu i Dziwnowie).

Jeśli turysta dobrze się rozejrzy, może zjeść smacznie i w przystępnej cenie. Promocyjne ceny na dania obiadowe gdzieniegdzie zbliżone są do tych w barach mlecznych w dużych miastach. W niektórych miejscach cennik może pozostawić niesmak (zapłać 3 zł za niewielką ilość ketchupu, albo zjedz pizzę "na sucho").

Ceny nad polskim morzem. Dobrze dopytaj

Przed zamówieniem zestawu obiadowego z rybą, którego cena podana jest z góry, warto dopytać o dokładną gramaturę. Czasami obiad w przystępnej cenie potrafi rozczarować, gdy na talerzu wyląduje niewielki kawałek dorsza...

Z kolei kupując smażoną rybę w barze, w którym płacimy dopiero po zważeniu, dobrze jest umówić się, ile - mniej więcej - porcja ryby ma ważyć. Ogromny kawałek (którego na dodatek nie damy rady zjeść do końca) w cenie powyżej 10 zł za 100 g może sprawić, że rachunek zaboli...

ZDJĘCIA Z PRZYKŁADOWYMI CENAMI W GALERII PONIŻEJ

Ceny nad polskim morzem 2019. Po ile ryba, lody, pizza, gofry...

Flesz - nowy groźniejszy gatunek kleszcza dotarł do Polski

Wideo

Materiał oryginalny: Ceny nad polskim morzem 2019. Po ile ryba, lody, pizza, gofry... - Express Bydgoski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

2019-07-19T12:18:24 02:00, Gość:

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

2019-07-21T06:54:02 02:00, Gość:

Leć, leć. Tylko na zakrętach uważaj.

2019-07-21T10:13:23 02:00, ania:

zapomniałeś dodać , że śniło CI się , że zarabiasz 5500 euro :D

A jeszcze w dodatku w serwisie 😂😂😂

l
lowim-co-wleci

Najlepszy jest świeży dorsz.. w okresie ochronnym...

G
Gość

nie od dziś wiadomo że nad morzem jest drożyzna. ale trzeba mieć łeb na karku i dobrze szukać bo można i zjeść dobrze i tanio jak się człowiek zorientuje gdzie. w Trzęsaczu znajoma mówiła że w Kuchni Wielosmakowej obiad można zamówić za kilkanaście złotych, zupka za kilka. To u mnie w mieście drożej jest!

G
Gość

Te ceny to trochę z księżyca. Byliśmy w ten weekend w Ustce, za 2 porcje dorsza z frytkami i surówką, 0,5 litra coca-coli, zapłaciłam 96zł!!!, za gofra ze śmietaną i owocami - 18zł!!! I nie były to żadna restauracja ani kawiarnia tylko budki na promenadzie, a jeszcze gałka loda 4,50 :). Pozdrawiam.

G
Gość
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

2019-07-19T12:18:24 02:00, Gość:

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

2019-07-21T06:54:02 02:00, Gość:

Leć, leć. Tylko na zakrętach uważaj.

2019-07-21T10:13:23 02:00, ania:

zapomniałeś dodać , że śniło CI się , że zarabiasz 5500 euro :D

4500-5500€ chyba kwartlnie!!!

G
Gość

Jak dla Niemca?.. TANIO!! ;-)

a
ania
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

2019-07-19T12:18:24 02:00, Gość:

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

2019-07-21T06:54:02 02:00, Gość:

Leć, leć. Tylko na zakrętach uważaj.

zapomniałeś dodać , że śniło CI się , że zarabiasz 5500 euro :D

G
Gość
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

2019-07-19T12:18:24 02:00, Gość:

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

Leć, leć. Tylko na zakrętach uważaj.

G
Gość

""""2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb""""

-------------

Ja nie otrzymuję "pincet" ani "trzysta", więc mnie nie stać na takie wypady i taką rozrzutność.

J
Jasiu
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

2019-07-19T12:18:24 02:00, Gość:

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

Daj Ci Boże jak najdłużej zdrowie do latania do Hiszpanii, żebyś nie musiał przyjeżdżać do tej zacofanej i brudnej Polski . Tylko przed śmiercią przypomnij sobie, skąd pochodzisz i czy wszyscy Polacy to cebule.

G
Gość
2019-07-17T09:12:15 02:00, Gość:

Jak trzeba nie szanować swoich pieniędzy przyjeżdżając w ten bałtycki syf ? Brak pogody, morze zimne i brzydkie, ceny za wszystko z kosmosu. Za te same (jak nie mniejsze czasem) mamy wakacje za granicą z gwarantowaną pogodą. No ale za granicę parawanu nie zabiorą cebule to jadą nad Bałtyk HAHA

2019-07-17T12:34:08 02:00, czytelnik:

Proponuje jaśnie pani by pojechała do ciepłych wód np do Egiptu .Tylko jak biuro turystyczne zbankrutuje to nie wymagać żeby rząd zapłacił za bileciki. Tak poza tym w niemieckiej TV pokazywali że w Krakowie zwyczajną to za 100 /kg sprzedają.

2019-07-17T20:53:02 02:00, Gocha:

A ja kocham nasze morze, pogodę mam zawsze piękną, jeżeli place to wiem że kasa zostaje u nas w kraju, tylko buraki co mają pięć złotych w kieszeni jadą za granicę i napędzają obca gospodarkę, a co do syfu nad morzem to właśnie takie chamy robią cały ten bajzel, pozdrawiam i życzę pięknych zdjęć żeby było się czym pochwalić na fb

Kompletny patriota debil. Ja pie*dole napędzac polską gospodarkę. Wszystko idzie w bloto i w 500 dla nierobow i patlgii polskiego społeczeństwa. Od 3 lat mieszkam w niemczech, pracuje w serwisie. Zarabiam 4500-5500 euro miesięcznie. Nawet raz nie byłem w Polsce na urlopie. Nie mam zamiaru płacić za starą rybę i frytki z biedronki tyle pieniędzy. Lecę do Hiszpanii czy Włoszech, tam mam spokój i dobry wypoczynek.

G
Gość
2019-07-17T23:37:36 02:00, Bałkanoholik:

Kiedy Polacy przejżą na oczy .Za te pieniądze w dobrych bułgarskich knajpach stoły uginały by się od smacznego jedzenia i z napojami i alkoholem włącznie gwarantowana pogoda , ciepłe i czyste morze . Noclegi na prywatnych apartamentach o 60 % taniej za dobę niż w naszej patatajni .Nie dajcie się dymać cwaniaczką którzy chcą się nachapać w dwa miesiące .Bałtyk ,

może na emeryturze z dofinansowaniem NFZ w sanatorium hehehe ..

O następny matołek. "Dymać cwaniaczkom" przez "om", jeżeli chodzi o kilku cwaniaczków. Jeżeli napisałeś cwaniaczką, to w znaczeniu "cwaniaczką trzeba się urodzić" ... Boże skąd tylu analfabetów ??

G
Gość
2019-07-18T09:48:02 02:00, Typ:

I dla tego każdy kto może jedzie poza Polskę

Matołku, dlatego powinno być napisane łącznie: "dlatego każdy jeździ" a nie "dla tego matołka to napisałem" ... rozumiesz różnicę ??

G
Gość

Niestety Polska jest droga a do tego na każdym kroku próbują nam wmówić,że mniej znaczy lepiej układając na talerzu niby dzieła sztuki z zygzakami a cena kosmiczna i w brzuchu pusto.Nie stać mnie na polskie wczasy.jeżdżę za granicę.mam zawsze pewną pogodę,standard,hotel z wyżywieniem blisko morza i nowe krajobrazy,kulturę,zabytki.pobyt 3osobowej rodziny w podobnym standardzie w Polsce to ok.8 tys!a w Hiszpanii,Turcji,Tunezji nawet we Włoszech z samolotem za tydz. z wyżywieniem to 4-6 tys.przy czym podkreślam pobyt w hotelu ok.1000zl a reszta samolot.dzieci często nie płacą,są zniżki,w Polsce nawet maluchy płacą.Kawa w Rzymie,Maladze,Neapu czy Berlinie to ok 1,5 -2 euro a w Polsce od 10zl. w górę!tam jest strefa euro,a u nas wszędzie ceny kosmiczne.oczywiście każdy wybiera swój sposób tylko niech nie patrzy z zawiścią na tego co jedzie za granicę ,tylko przeliczy najpierw.pozdrawiam i życzę wszystkim słonecznego wypoczynku:)

T
Typ

I dla tego każdy kto może jedzie poza Polskę

Dodaj ogłoszenie