Chrobry pokonał Steinpol. Łazarek zbluzgał sędziów

(zico)
Jednobramkowe zwycięstwo odniósł Chrobry w dokończonym meczu z Ilanką. Pojedynek został rozstrzygnięty tuż przed końcowym gwizdkiem.

Przypomnijmy, że 16 sierpnia spotkanie pomiędzy tymi zespołami, przy stanie 0:0, z powodu ulewy zostało przerwane w 37 min. I właśnie od tej minuty rozpoczął się w środę pojedynek.

Obie drużyny miały kilka szans na zdobycie gola. Po stronie gospodarzy nieskuteczny był Krystian Kowalski, a po stronie gości Tomasz Mielcarek. Bramka padła w doliczonym czasie gry. Pogodzić się z nią nie mógł menadżer przyjezdnych Wojciech Łazarek, który w niewybrednych słowach podsumował pracę sędziów wykrzykując do nich m.in. "przekroczyliście kres ludzkiego skur.....stwa".

CHROBRY GŁOGÓW - STEINPOL ILANKA RZEPIN 1:0 (0:0)

Bramka: Smolin (90)
CHROBRY: Długosz - Jabłoński, Błauciak, Smolin - Bukraba, Kowalski, Herbuś, Niedźwiedź (od 74 min Szuszkiewicz), Filbier (od 80 min Gawlik) - Filipiak (od 82 min Ałdaś), Węglarz.
STEINPOL: Dębiec - Bazei, Kuźmińczuk, Skórczyński - Mielcarek, Chrobot, Nowaczyk, Anioł, Raćko - Gajewski (od 88 min Żywucki), Pawlak (od 56 min Rozmus).
Żółta kartka: Mielcarek. Sędziował Mariusz Jasina (Wrocław). Widzów: 300.