Czwarty etap dla Wiesława Nowaka

Redakcja
Tomasz Gawałkiewicz
Udostępnij:
Wiesław Nowak z Gorzowa wygrał czwartą kolejkę Żużlowego Konkursu Sezonu "Gazety Lubuskiej". Zgromadził 27 punktów i wyprzedził Ryszarda Cukierskiego z Wolimirzyc - 23 "oczka".

Wiesław Nowak Gorzów Wlkp. 27

Ryszard Cukierski Wolimirzyce 23

Jan Jóźwiak Gorzów Wlkp. 22
Mariusz Kopka Gubin 22
Piotr Szlingert Lubiszyn 22

Romuald Ignatowicz Łężyca 20
Sławomir Dittrich Zielona Góra 20
Marian Biegański Zielona Góra 20
Piotr Czabanowski Droszków 20
Czesław Gralak Pławin 20
Krzysztof Jędrasik Klenica 20
Bodgan Łuksa Zielona Góra 20
Krzysztof Goździk Gronów 20
Maciej Miszta Zbąszynek 20
Tomasz Biegański Zielona Góra 20
Bogdan Wieczorkowski Pierzwin 20

Dariusz Sindrewicz Zielona Góra 18
Ryszard Maruda Zielona Góra 18
Kazimierz Świtalski Ceber 18
Robert Biel Zielona Góra 18
Jerzy Kurzawski Skwierzyna 18
Grzegorz Dębicki Ługi 18
Tomasz Ziska Gorzów Wlkp. 18
Andrzej Szary Zielona Góra 18

Edward Malinowski Gorzów Wlkp. 17
Arkadiusz Rycej Zielona Góra 17
Piotr Obrał Zielona Góra 17
Agnieszka Michalska Zielona Góra 17
Kamil Sajnóg Zielona Góra 17
Grzegorz Szary Zielona Góra 17

Piotr Miszta Zbąszynek 16

Henryk Naskręt Droszków 15
Aleksandra Korczowska Wymiarki 15
Marcin Wołoszyn Konotop 15
Zbigniew Misa Gorzów Wlkp. 15
Marek Czernicki Urzuty 15
Bolesław Skrzyński Głogów 15
Andrzej Koszewnik Międzyrzecz 15
Artur Czernicki Urzuty 15
Edward Kukotko Zbąszynek 15
Jerzy Kwaśny Gubin 15
Zenon Matuszewski Międzyrzecz 15
Adam Kasiński Zielona Góra 15
Paweł Fedorski Sulechów 15
Tomasz Gil Zielona Góra 15
Stanisław Sychowski Gorzów Wlkp. 15
Zdzisław Buszta Nowa Sól 15
Aneta Połomska Sulechów 15
Janusz Żurowski Zielona Góra 15
Mariusz Kasiński Zielona Góra 15
Małgorzata Pokacka Gorzów Wlkp. 15
Edward Skołuba Żagań 15
Andrzej Berliński Gorzów Wlkp. 15
Maciej Sajnóg Zielona Góra 15
Sebastian Długosz Zielona Góra 15
Mateusz Rybicki Zielona Góra 15
Grzegorz Junke Zielona Góra 15
Jakub Kaczmarek Zbąszynek 15
Artur Naskręt Trzciel 15
Przemysław Skrzyński Zielona Góra 15
Mateusz Urbaniak Drezdenko 15

Maria Rybicka Zielona Góra 13
Arkadiusz Naskręt Droszków 13
Karolina Maruda Zielona Góra 13
Stanisław Korczyński Zielona Góra 13
Małgorzata Adler Zielona Góra 13
Sławomir Zewar Stary Kisielin 13
Zbigniew Dittrich Zielona Góra 13
Tadeusz Milewski Zielona Góra 13
Sławomir Ziubrzyński Klenica 13
Stanisław Osadców Sterków 13
Tomasz Adamczak Zielona Góra 13
Bogdan Rybicki Zielona Góra 13
Daniel Korczyński Zielona Góra 13
Radosław Maruda Zielona Góra 13
Marcin Lisiecki Świdnica 13
Ryszard Hauke Sulechów 13
Dominika Matula Szklarka Radnicka 13
Julian Żurowski Zielona Góra 13
Stanisław Skrzyński Zielona Góra 13
Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra 13
Robert Krużyński Kożuchów 13
Sławomir Sawicki Klenica 13
Danuta Maruda Zielona Góra 13
Emil Grabowski Zielona Góra 13
Michał Górski Kożuchów 13
Piotr Richter Zbąszynek 13
Piotr Howis Zielona Góra 13
Andrzej Długosz Zielona Góra 13
Edyta Chojnacka-Ignatowicz Łężyca 13
Sebastian Baliniak Nietków 13
Jadwiga Jacyno Zielona Góra 13
Zygmunt Zawistowski Ściechówek
Lubomir Garbowski Zielona Góra 13

Igor Seredyński Klenica 12
Zbigniew Koryciński Zielona Góra 12

Dariusz Budzyński Racula 11
Bogusław Szrama Sulechów 11
Wioletta Biernat Żary 11
Adrian Zasiadły Babimost 11
Sebastian Rybicki Zielona Góra 11
Jacek Ligocki Zielona Góra 11
Klaudia Korycka-Czech Żary 11
Sebastian Pawlik Zielona Góra 11
Radosław Kowalik Zielona Góra 11
Dominik Skrzyński Zielona Góra 11
Piotr Pikuła Gorzów Wlkp. 11
Jan Milewski Zielona Góra 11
Tomasz Powęski Zielona Góra 11
Bartek Miszta Zbąszynek 11
Przemysław Pokacki Gorzów Wlkp. 11
Krzysztof Pawlik Zielona Góra 11
Artur Kasiński Zielona Góra 11
Anna Długosz Zielona Góra 11
Józef Dębicki Ługi 11
Andrzej Bocian Zielona Góra 11
Edward Denkowski Lipie Góry 11
Grzegorz Niemiec Zielona Góra 11
Mirosława Długosz Zielona Góra 11
Marcin Ciesielski Nowe Kramsko 11
Wiesław Klimowski Zielona Góra 11
Andrzej Korycki Żary 11
Janusz Hauke Zielona Góra 11
Iwona Mańkowska Nowe Kramsko 11

Andrzej Kruszyński Jaromierz 10
Katarzyna Budzyńska Racula 10
Paweł Kiciński Sulechów 10
Dominik Biernat Żary 10
Adrian Kaczyński Żary 10
Henryk Jacyno Zielona Góra 10
Tadeusz Krawiec Głogów 10

Dariusz Perzyński Gubin 8
Arkadiusz Rybicki Zielona Góra 8
Violetta Przybylska Poznań 8

Zbigniew Ostrowski Zielona Góra 7

Damian Jacyno Zielona Góra 6

Stanisław Hałko Krosno Odrz. 5
Robert Czaja Gorzów Wlkp. 5

Zofia Ziska Gorzów Wlkp. 3
Krzysztof Ziska Gorzów Wlkp. 3
Piotr Jakubowski Krosno Odrz. 3
Paulina Bocian Zielona Góra 3

Urszula Maruda Ochla 1

Marek Kwiatkowski Zielona Góra 0
Stefan Orłowski Gorzów Wlkp. 0
Sylwester Chudy Gorzów Wlkp. 0
Artur Szablewski Gorzów Wlkp. 0

Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie